Komu powierzylibyście na weekend swoje dzieci: Kaczyńskiemu czy Kidawie-Błońskiej?

Ponieważ, jak wiemy, Kaczyński kolejny raz stchórzył i nie podejmie debaty z liderką opozycji, to może taki mały test - jak w pytaniu. A więc - komu? Tak na serio!

  • Kaczyńskiemu
  • Kidawie-Błońskiej

0 głosujących

Kaczynskiemu, a on swoim niankom z obstawy :blush::rofl: . Beda bezpieczne, bo to nie kierwcy SOP

2 polubienia

No i będą mogli się pobawić pistolecikami panów z ochrony! :slight_smile:

2 polubienia

I felinoterpii z kotami prezesa sprobowac…

3 polubienia

A ta Blonska ma jakieś dzieci? Jakieś doświadczenie w temacie? Jeżeli nie ma to tym bardzie Kaczyńskiemu xd

Tak. Ma NORMALNĄ rodzinę - jednego męża od wielu lat i syna.

4 polubienia

Ma syna.

2 polubienia

Mimo wszystko. Stawiam. Na. Kaczke

Argumenty poproszę! Bo???

Wolał bym powierzyć dziecko starszemu panu/dziadkowi niż obcej kobiecie w średnim wieku. Wygrał by wyglądem :rofl:

Masz rację - oaza spokoju i opanowania:

3 polubienia

Rany czlowieku,Ty potrafisz zameczyć :slightly_smiling_face:
Co maja dzieci do tego???

1 polubienie

Jędraszewskiemu :wink:

1 polubienie

Dziecka zadnemu politykowi bym nie powierzyl.
Nawet sam bym sie nie oddal pod opieke politykow,jeszce by mnie okradli))

3 polubienia

@Bingola Czy ty wiesz,ze moim skromnym zdanie,Ty i twardy elektorat PO, swoimi wypowiedziami,szkodz8cie swojej partii.
Mnie jest ob9jetne,ktonwygra te wybory.
Ale gdybym mieszkal w Polsce,i czytale takie wupowiedzi,wierz mi napewno nie zaglosowal bym na PO.
To jest ponizej krytyki,swiat sie smieje z tego.
Ta nachalna krytyka,obelgami,tylko sie pograzacie.

1 polubienie

Mialabym duzy problem: dziecko ma 39 wiosen a p. Kidawa-Blonska nie za bardzo ma czas… :sweat_smile: Jak widac kontrkandydata nie biore pod uwage…

2 polubienia

Ja tez bym sie nie oddala!!! :sweat_smile:

1 polubienie

Tak leone. Tez tak myślę.
Tak hak reklama “nie swiruj” przekonanych bawi i utwierdza, ale nue przekonanych nie przekonuje.
Tak jak caly hejt na opozycje w tvp bardziej zniechęca niz przekonuje do glosowanua na pis.
Cala negatywna kampania mnie np zniechęca a nie przekonuje.
A bardzo boję się wygrania PiSu mimo ze poprzednio popueralam. Boję się takiej monowladzy i dyktatury. Szkoda ze opozycha nue robi nic skutecznego by wygrac. Powtarzam - hejt bardziej szkodzi niz pomaga.
Akurat popieranie pani Kidawy Blonskiej bylo dobrym posunięciem. Potrzeba więcej pozytywnych posunięc.

2 polubienia

Dobre!!!

1 polubienie

W to sie nie mieszam,gdyz nie mieszkam w Polsce.
Osobiscie uwazam,ze w konsulatach,ambasadavh powinni miec mozliwosc glosowajia,ludzie w delegacji,czy chwilowo przebywajacy za granica.
Tacy,jak ja,powinni byc pozbawieni prawa wyborczego w Polsce.
A kampania wyborcza,wyglada,jak zabawa w piaskownicy.

1 polubienie