Koniec roku szkolnego

zbliża się koniec roku szkolnego, promocje, świadectwa…
Może jakieś zmiany były by dobrym pomysłem?

2 polubienia

Jeśli uczeń ma wiele talentów otrzyma świadectwo w kolorowe paski, po przecież nie w tęczę. :smiley:

6 polubień

Akurat te zmiany mi się podobają. Zawsze to lepszy pasek na świadectwie, nawet niebieski czy zielony niż na d…

6 polubień

Za umiejetnosc robienia sciag na klasowki jaki kolor daja?

1 polubienie

Oj taki na 4 literkach to interaktywny i kolor z czasem zmienia :wink:

2 polubienia

taki hologram :sunglasses: :joy:

2 polubienia

Ja to zawsze miałem pasek.
Na dupie

3 polubienia

Problem w tym że każda ekipa rządzących popisuje się działaniem tzw.“nowej miotły”.Nie ważne czy dobrze, ważne by inaczej niż poprzednicy😕
W tych warunkach mówienie o nauce,często schodzi na dalszy plan…I tu można się rozpisać ale na telefonie tego nie zrobię bo zwariuję…
Szkody wyrządzone przez Zalewską kojarzą mi się z…Modern Talking😇. Myślałem bowiem naiwnie że większego goovna już nie usłyszę…
A teraz po Zalewskiej nastał Czarnek i to już jest nie tylko disco polo ale autentyczna groźba,podważająca sens publicznej edukacji w ogóle!!!
Pewien Niemiec wyrażał się kiedyś niepochlebnie o polskim samorzadzeniu…
Jeśli spojrzeć przez pryzmat edukacji to…istny prorok, panie…:rage:

3 polubienia

Oslawiona pani kurator Nowak zKrakowa ostatnio zabłysła swoim tweetem,że paski na świadectwach powinny być bialo-czerwone a nie czerwone, bo kojarzy się to jej z komuną.

8 polubień

to pewnie jako prace techniczne

Palmy Bismarck sie dorobil. Jest gatunkiem inwazyjnym z Madagaskaru
Ale tam jak urodza sie blizniaki to jednego od tazu wynosza do lasu. Nie czekaja na Smolensk :rofl::rofl::rofl:

Ta pani kurator, to z Księżyca spadła? Pasek na świadectwie JEST biało-czerwony
świadectwo z paskiem

2 polubienia

Pani kurator zapewne nigdy nie widziała świadectwa z czerwonym paskiem. :smiley:

2 polubienia

To mi przypomina ministra Wiatra, który nauczycielom domagającym się podwyżek powiedział: przecież wy tak dużo zarabiacie… !
Po pewnym czasie w jakimś wywiadzie przyznał się, że dopiero jego siostra-nauczycielka uświadomiła mu jakie pensje maja nauczyciele.
To się nazywa “mieć kompetencje” do sprawowanego stanowiska :frowning:

4 polubienia

Tenże minister, piastując już swoje stanowisko, powiedział kiedyś że w tym zawodzie, lądują jedynie życiowi nieudacznicy…:thinking:

5 polubień

Pamiętam.
A Giertych? dla jednego rocznika wprowadził możliwość rozpoczęcia studiów z oceną NIEDOSTATECZNĄ na maturze?
A min Stelmachowski, wygrażający nauczycielom laską?
A Kluzik- Rostkowska, która delegację n-li domagających się podwyżek ( z petycją z podpisami) po prostu wyśmiała: “teraz? przed wyborami???” A kiedy? po wyborach??
Nie mamy szczęścia do ministrów :frowning:

4 polubienia

Min.edukacji to niemal gwarancja kompromitacji,chamstwa i ordynarnej pychy.
A ja,(choć młody byłem) w swej naiwności, myślałem że większego buca od Jerzego Kuberskiego, być nie może :innocent:

3 polubienia

może wybierani są wg klucza?

2 polubienia

Wszelkie wybory są z partyjnego nadania.A to akurat,nie ma nic wspólnego z kompetencjami

4 polubienia

Wiem, że to nie jest możliwe, ale doskonale byłoby, gdyby minister edukacji był wybierany przez nauczycieli (wszystkich) a minister zdrowia przez wszystkich pracowników opieki zdrowotnej. Są to zawody, którym potrzebny byłby minister znający się na tej pracy i rozumiejący specyfikę i potrzeby tych dziedzin.

3 polubienia