Konsultant krajowy genetyki klinicznej...

to zarazem czlonek Ordo Iuris i doradca episkopatu. Cofania sie w czasie ciag dalszy?

KLIK

1 polubienie

Jakie ┼╝undy, takie konsultantyÔÇŽ , towarzyszko, wicie, rozumicieÔÇŽ

3 polubienia

W mojem podeszlem wieku nawet nie muszeÔÇŽ

2 polubienia

Moze i genetyk dobry, ktos mu te doktoraty, habilitacje i profesure dal, pewnie ci koledzy, ktorzy teraz go krytykuja. Za swiatpoglad bo chyba nie za wiedze? Swiatek naukowcow to male piekiełko, zwlaszcza,.ze z funduszami krucho.
Ale jak pokazuja dosc liczne przyklady obecny system niejednego juz przenicowal na swoja modle. Wystarczylo da─ç posadke i odrobine wladzy. Moze pieklem postraszyc? Albo teczka u prezesa? Za komuny tez tacy na uslugach byli.

3 polubienia

Po Chazanie i Radziwlle to mnie juz niewiele zdziwi.

3 polubienia

Jaks jestem niedzisiejsza: jechac do Rygi mi sie cheÔÇŽ

Ja si─Ö dziwi─Ö: jak ci ludzie porobili specjalizacje? Starsi ludzie zazwyczaj. Sumienia mieli w przechowalni przez ca┼éa karier─Ö a teraz nagle odprasowali sumienieÔÇŽ i maj─ů.

2 polubienia

Najpierw wyskrobali to, co chcieli miec. A teraz za swietych robia, bo TEZ sie oplaci.

2 polubienia

Przy tej w┼éadzy dojdzie do tego ┼╝e aborcja i in vitro b─Öd─ů karane jak zab├│jstwo - wi─Özieniem. Antykoncepcja b─Ödzie zakazana. Obowi─ůzkowa naprotechnologia.
Bo najwa┼╝niejsze to mie─ç kr├│likarnie i klech─Ö zamiast naukowca. Baran ma pozosta─ç baranem.

Duda ma podpisa─ç ustaw─Ö o zakazie aborcji eugenicznej. Przyb─Ödzie wi─Öc ro┼Ťlinek w domach, o┼Ťrodkach opieku┼äczych i hospicjach. Zyska kler no bo w ko┼äcu ostatnie namaszczenia, msze intencjalne i ÔÇťwsparcieÔÇŁ duchowe darmowe nie s─ů.

4 polubienia

A to ÔÇťekspertkaÔÇŁ MEN w dziedzinie seksualno┼Ťci.
obraz
I jej Z┼éote My┼Ťli:

2 polubienia

Podobna do tej od kosiarki, co o niej już tu pisałem.

2 polubienia

Az strach sie bac! Ale, juz powaznie: zastanawia mnie dlaczego coraz wiecej ludzi ÔÇťze swiecznikaÔÇŁ jest powiazanych z KK? Polska bardziej koscielna od Watykanu?