Konsultant krajowy genetyki klinicznej...

to zarazem czlonek Ordo Iuris i doradca episkopatu. Cofania sie w czasie ciag dalszy?

KLIK

1 polubienie

Jakie żundy, takie konsultanty… , towarzyszko, wicie, rozumicie…

3 polubienia

W mojem podeszlem wieku nawet nie musze…

2 polubienia

Moze i genetyk dobry, ktos mu te doktoraty, habilitacje i profesure dal, pewnie ci koledzy, ktorzy teraz go krytykuja. Za swiatpoglad bo chyba nie za wiedze? Swiatek naukowcow to male piekiełko, zwlaszcza,.ze z funduszami krucho.
Ale jak pokazuja dosc liczne przyklady obecny system niejednego juz przenicowal na swoja modle. Wystarczylo dać posadke i odrobine wladzy. Moze pieklem postraszyc? Albo teczka u prezesa? Za komuny tez tacy na uslugach byli.

3 polubienia

Po Chazanie i Radziwlle to mnie juz niewiele zdziwi.

3 polubienia

Jaks jestem niedzisiejsza: jechac do Rygi mi sie che…

Ja się dziwię: jak ci ludzie porobili specjalizacje? Starsi ludzie zazwyczaj. Sumienia mieli w przechowalni przez cała karierę a teraz nagle odprasowali sumienie… i mają.

2 polubienia

Najpierw wyskrobali to, co chcieli miec. A teraz za swietych robia, bo TEZ sie oplaci.

2 polubienia

Przy tej władzy dojdzie do tego że aborcja i in vitro będą karane jak zabójstwo - więzieniem. Antykoncepcja będzie zakazana. Obowiązkowa naprotechnologia.
Bo najważniejsze to mieć królikarnie i klechę zamiast naukowca. Baran ma pozostać baranem.

Duda ma podpisać ustawę o zakazie aborcji eugenicznej. Przybędzie więc roślinek w domach, ośrodkach opiekuńczych i hospicjach. Zyska kler no bo w końcu ostatnie namaszczenia, msze intencjalne i “wsparcie” duchowe darmowe nie są.

4 polubienia

A to “ekspertka” MEN w dziedzinie seksualności.
obraz
I jej Złote Myśli:

2 polubienia

Podobna do tej od kosiarki, co o niej już tu pisałem.

2 polubienia

Az strach sie bac! Ale, juz powaznie: zastanawia mnie dlaczego coraz wiecej ludzi “ze swiecznika” jest powiazanych z KK? Polska bardziej koscielna od Watykanu?