Korci mnie odrobina sadyzmu

Nie, osobiście go nie poznałem, ale z klipów znam.

Jeszcze dowalę do pieca i napiszę, że Nicolae Guta też znam. Pokochałem Rumunię, byłem tam ze sto razy wiec i ichnie disco polo prędzej czy później poznać musiałem.

Na drugą szalę położę także rumuńską muzykę, którą warto w moim mniemaniu poznać. Jeden z najbardziej znanych rumuńskich bardów: Ducu Bertzi

4 polubienia

Ja tam tylko radia słucham a i to ostatnio takiego bez muzyki. Niestety uważam, że rozgłośnie radiowe mają nieco za pazurkami jeśli chodzi o edukację muzyczną. Nie równają do najlepszych.
To tylko taka ogólna uwaga. Nic osobistego.

2 polubienia

Całkiem piwna muzyka! Płyty nie kupię ale też nie ucieknę do drugiego pokoju.

2 polubienia

Myślałam, że osobiście ściskałeś jego prawicę.

1 polubienie

Słuszna uwaga.
Ja byłem w radiu po raz ostatni,w 2003 roku wcześniej pare lat w radiu niszowym i bez playlist.Za wszystko odpowiadalem sam.Niczym obecnie,wydawca-producent.
3 tygodnie temu,dostalem propozycje powrotu do mediów.
Odmówiłem.
Nie tylko niewykonalne ale i brak entuzjamu który w latach 90-tych,pozwalal aktywnie i z sukcesem nadrabiac luki i stracony czas [głównie przez lata 80-te] który skradła komuna.

1 polubienie

Wydaje mi się, że radio umiera powoli. Nastała era internetu, podkastów, portali społecznościowych. Słuchacz sam decyduje czego i kiedy słucha. I robi to selektywnie.

2 polubienia

@benasek życie mnie brachu uratowałeś i zdrowie przy okazji tem Rumunem, nie mogłem dojść do siebie po nokaucie, jaki mi zadał podstępnie niejaki @collins02

:joy: :rofl:

4 polubienia

Radio w Polsce zaczęło umierać w latach 90. Tego tokowania nie mogę słuchać.

Ja lojalnie ostrzegałam przed Sandu.

1 polubienie

“Łażę” za różną muzyką po całym świecie. Pod tym względem jestem wybitnie tolerancyjny i słucham prawie wszystkiego. Unikam tylko disco polo i wszelkich tego typu narodowych odmian. Napisałem unikam, ale czasem i o biesiadę trącę a ta już od tego typu rzępoleń niedaleko.
Puściłbym coś cygańskiego, ale może niektóre tu uszy by nie strawiły. Więc to przy jakimś innym międzynarodowym temacie.

3 polubienia

Posłuchałem ostrzeżenia i tego indywiduum nie słuchałem i słuchać nie mam w planie.

1 polubienie

collin02 nie wygląda na takiego złego na jakiego się tu kreuje. Mogę się pochwalić, że go znam i nic złego o chłopie nie powiem, mam świadków, że tak jest.
Więc birbancie - brachu otrzyj już łzy i się nie przejmuj :grin: :beer: :beer: :boom:

2 polubienia

Stacje internetowe jak choćby radio W.Manna,dają radę.
Ale to wyjątki zrobione przez ludzi z minionej epoki,jak i dla nich właśnie.
Ogólnie,wszystko ma sie teraz gorzej bo niczego sie nie szanuje.Wszystko sie lekceważy,nic się"nie chce" a za najwiekszego wroga,robią ewentualne autorytety…
Nie tak to mialo wyglądać…

1 polubienie

Łzy otarte, oddech wrócił. Rewanżować się nie będę.

Mam okazyjny anagramik, ale nie zapodam, bo @collins02 mnie stąd wyrzuci. :sunglasses:

2 polubienia

Radio Pana M. jest ok. Niestety wszystko rozbija się o pieniądze. Jeśli nie reklamodawcy dyktują warunki, to patroni wpłacający może niewielkie kwoty ale za to regularnie. Zawsze przed kimś trzeba dygać.

1 polubienie

Ale dlaczego na zachodzie można znaleźć dobrą muzykę oprócz tego komercyjnego jazgotu, a w Polsce nie?

Zawsze tak było, że ktoś próbował podważać autorytety i iść pod prąd.
Jako odbiorca jestem też bardziej wymagająca niż 20 lat temu. Jestem wybredna. Mam wiele możliwości i wybieram bardziej świadomie. Nie łykam już wszystkiego łakomie jak młody pelikan. :smiley:

Coś bardzo podobnego powiedziała kiedyś [no jak jej było,cholera???] koleżanka która zwineła manatki pare lat temu…Takie fajne pytania zadawala…Fanka The Cranberries…
No nic,skleroza…
Ten"dwutakt"czasem mnie autentycznie bawi :smiling_face:
Ale wiesz,jak mawiali Indianie [ponoć ci ze wschodu]
“Nie mów że kogoś znasz,póki nie przejdziesz iluś tam,mil,w jego mokasynach”
W każdym razie,jesteś chyba blisko prawdy.Choć nie mnie to oceniać…

1 polubienie

Sluchalem w grudniu,dwa pełne dni…Godni nastepcy Trójki! Po prostu,świetna robota.

1 polubienie

Róznorodność i podstawa wolności jaką jest WYBÓR.
Dojdziemy do tego choć wątpię czy tego doczekam.Ale jakis ferment jest.
Stoją za tym ludzie z ,np. Antyradia…
Tylko…Jesli oni odejdą,będą następcy?
Oceniając ich współczesną wiedzę,bardzo wątpię.I wątpie od przynajmniej kilkunastu lat.

1 polubienie