Koronawirus już u nas!

Czyli przewiduja, ze dobrowolnie ludzkosc da sie zamknac w klatkach karmiona pasza z konserw i medialna sieczka z ekranu?
Moze jeszcze rowerki stacjonarne do produkcji energii elektrycznej?
Wbrew pozorom to ostatnie to nie pomysl harmonijnego kolegi a jakieś opowiadanie z konca lat 40 ubiegłego wieku
A fakt, gielda leci na przyslowiowego ryja.

2 polubienia

tak właśnie myślą.

2 polubienia

Takie produkty jak olej też lubię mieć w zapasie. U mnie jest fajnie bo w sklepach jest olej pakowany po 15 butelek w kartonie,jak taki karton sobie kupię to na kilka m- cy mam spokój. Właśnie w styczniu sobie kupiłam taki karton i teraz do któregoś miesiąca nie muszę myśleć o tym produkcie na zakupach @anon86894402.

4 polubienia

To ty jesteś prepers :slight_smile:

2 polubienia

To znaczy?

1 polubienie

W polszy?

2 polubienia

No właśnie,nie widzę takiej informacji nigdzie a poza tym przed chwilą rozpoczęły się “WYDARZENIA” i nic nie mówią @Devil.

4 polubienia

U nas prawie 4% w pół godziny…

3 polubienia

prepers to ktoś przygotowany na kataklizm: żywność, broń, schron :wink:

4 polubienia

No popatrz :slight_smile:

2 polubienia

No właśnie. Autor chyba mówi o innym kraju.

3 polubienia

Nie ma jeszcze doniesień, że jest u nas.

4 polubienia

To znaczy tyle, że nikt mediom nie podał. Ale nie znaczy że nie ma w ogóle.

3 polubienia

Nie bedzie u nas. Bóg i Lech Kaczyński czuwają nad tym narodem. W razie czego Jarek niczym Mojżesz przeprowadzi nas przez pustkowia i rzekę do ziemi obiecanej - Kaczolandii.

8 polubień

Nie wierzę, że nie trąbiliby o tym.

4 polubienia

Dzięki za wyjaśnienie, ja lubię mieć pewne produkty w zapasie,dzięki temu wiele rzeczy mi odchodzi w zakupach przez dłuższy czas. Zwłaszcza chemię,tej jak nakupuję to nawet i blisko rok mam spokój:)) @anon86894402.

3 polubienia

Szumowski obiecał że Polacy od razu sie dowiedzą jak tylko… dopadną pacjenta zero.

3 polubienia

Policja dostała już maseczki i rękawiczki.

Ja w wiele rzeczy nie wierzę, ale zobaczymy czy moje źródła się mylą :slight_smile:

2 polubienia

Nie mów, że chcą to ukrywać?

2 polubienia

To może napisz co to za TWOJE źródła?

1 polubienie