Korzystacie z nowej przeglądarki edge? i jak? warto?

Właśnie wskoczył mi komunikat na starcie, że Microsoft ją poleca i pyta o pozwolenie na instalację.

1 polubienie

Mam ją już, ale jeszcze nie korzystałem. Sprawdziłem tylko pobieżnie. Działa.

1 polubienie

Na stacjonarnym korzystam głównie z Opery, niemniej z Edge’a sporadycznie również i jest to całkiem przyjemna i logiczna przeglądarka. Natomiast na telefonie Edge jest moją główną przeglądarką. Nie wiem czy jest najlepszy, ale mi najbardziej do gustu przypadł. Ogólnie ta przeglądarka miała swoją premierę ładnych parę lat temu.

2 polubienia

Zainstalowałam i zonk :smiley: Muszę przypomnieć sobie hasła do stron, gdzie jestem zalogowana, zarejestrowana.

2 polubienia

Powinna być gdzieś opcja eksportu ustawień z dotychczasowej przeglądarki i importu do nowej … ale komu by się tam chciało. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Jak ja nie lubię zmieniać narzędzi których używam od lat. Zglębiać tajniki obsługi i wyszukiwać gdzie co i jak. Sprawa haseł zapamiętanych w programie które wywietrzały z głowy to też problem.
Nie mam Edge’a i nie planuję. Mam trzy przeglądarki, korzystam z jednej dobrze pracującej, po co mi kolejna.

4 polubienia

Korzystam z chrome, a zdaje się, że pytało o explorela.

Edge jest na “silniku” chromium, więc w teorii powinien importować to co siostrzany Chrome zaoferuje … ale co, jak i po czym nie jestem w stanie Ci w tym momencie pomóc.

1 polubienie

Korzystam na telefonie. Fajna, szybka i ma adblocka.
Tak samo jest z wersją na kompa.

2 polubienia

Edge jest zamiast Explorera. Microsoft zastosował silnik z chroma.

1 polubienie

Juz mam zaktualizowane, ale jeszcze nie korzystalam.

1 polubienie

No właśnie nie, kilka dni temu wyskoczyło mi na kompa po aktualizacjach.
Mobilna też jest? Polecacie?

1 polubienie

@Devil w czym ona lepsza od Chrome?

1 polubienie

Przede wszystkim ma wbudowanego adblocka w wersji na telefon.


Wersja na kompa też ma ale trzeba pobrać wtyczkę.
Moim zdaniem jest intuicyjna po prostu.
Tu link do blockera na laptopa. Warto.

1 polubienie

Na telefon żem bym chciała pobrać. Radzisz odinstalować Chrome i pobrać Edge?

2 polubienia

Chroma nie odinstalujesz bez roota.
Ale możesz nie używać. To kupa. Ja od dawna używam edge i polecam. Koniecznie włącz w ustawieniach adblocka.

3 polubienia

Ja również używam Edge na telefonie. Mam poza tym Chroma i Operę w dwóch wersjach, ale na telefonie własnie ta mi najbardziej pasuje.

3 polubienia

Opera też była fajna. Używałem. Ale edge jest bardziej rozwojowy.

2 polubienia

Dobra chłopaki, szukam Edge na androida.

2 polubienia

daj luz