Korzystacie z nowej przeglądarki edge? i jak? warto?

Link może podasz :kissing_heart:

1 polubienie

Zajebiście prosisz o link wirusa

Jakiego wirusa ?!

A na kompie to samo się zainstaluje jeśli masz automatyczne aktualizacje windows. Wtedy wystarczy zassać ublocka z linka powyżej.

Nowego Edge’a uważam za drugą przeglądarkę, bo na co dzień korzystam z Firefoxa.

Edge jest ponoć energooszczędny, ale trochę szkoda, że wycieli pewną funkcję, którą ceniłem był w starym Edge’u. Z drugiej strony nowy Edge jest stale rozwijany, więc ta funkcja może jeszcze wróci.

2 polubienia

Firefox to muł. Wielka szkoda bo to przez długie lata była moja ulubiona przeglądarka. Ich silnik jest przestarzały. Na kompach daje radę ale na telefonach to dramat.
Edge lub opera.

2 polubienia

Już jestem zalogowana z Edge, reklamy zablokowane :grin:

2 polubienia

@czarny_rycerz
@Devil
Jak będzie coś nie tak, nogi z tyłka powyrywam :wink:

1 polubienie

Rwij!!
Ale Devil będzie pierwszy… :grin::grin:

2 polubienia

A co ma być nie tak? To oficjalna apka. Jak FB czy Twitter.
W przeciwieństwie do np. YouTube Vanced ,:wink:

1 polubienie

Tej nie zainstalowałem na nowym telefonie.

A powinnaś. Używa tego miliony ludzi.
Nie musisz się obawiać.

1 polubienie

Ale po co się zalogowałas na edge? To chyba jest tylko do synchronizacji danych i konta M$

1 polubienie

Nie obawiam się.

1 polubienie

Nie na Edge, a na forum pytamy żem się zalogowałam.

1 polubienie

No to śmigaj. Nie masz Spotify więc YouTube to twoje jedyne centrum muzyki i filmów. Chyba że wolisz apke systemową lub w przeglądarce ale wtedy zapomnij o odtwarzaniu w tle albo drugiej karcie

1 polubienie

Spotify dawno założone też na lapku :wink:

1 polubienie

Telefon jest wygodniejszy. Mobilność i rozmiar. YouTube Vanced jest darmowe. Spotify też ale ta wersja to porażka

1 polubienie

Ja 3/4 razy w miesiącu odpalam lapka. Telefon bije go na głowę.

1 polubienie

Ja też. Dlatego nie wyobrażam sobie życia bez Spotify i YouTube Vanced. To drugie w szczególności.

1 polubienie