Korzystacie z nowej przeglądarki edge? i jak? warto?

Kurde nie wiem jak instalowałam to Youtube na androida. Wszystko ustawiam na nowo,wiesz… nowy sprzęt.

Chcesz linka?

1 polubienie

Tak. Czy ja nie zapacham sobie telefonu tymi aplikacjami?
2 przeglądarki, Galaxy themes, Pinterest?

Na razie ci nie dam bo coś zwalili i wyskakuje error.
Jest jeszcze lżejsza alternatywa o nazwie NewPipe.
Ja mam tylko 4 apki. Jeśli masz słaby procesor i mało pamięci to telefon po prostu będzie mulił i tracił baterie.
To Galaxy jest ci potrzebne?
Przeglądarki i Pinterest szkody nie robią.

1 polubienie

Parametry mojego telefonu.
Pamięć RAM 2 GB
32 GB
plus zewnętrzna pamięć.

Pamięci mało :frowning:

1 polubienie

W tej cenie lepszego nie będzie. Pamięci niewiele wiec w grę wchodzą podstawowe apki. Im mniej tym lepiej.
Za rok możesz mieć problem z nowymi wersjami apek które masz teraz.

1 polubienie

Podałam Ci dane telefonu Samsung Galaxy A10 :wink:

2gb ramu to stanowczo za mało.

1 polubienie

Edge to tzw. fork Chromium z dołożonymi modułami od Microsoftu - nie ma szansy być szybszy i lżejszy.
Ja używam czystego Chromium (nie mylić z Chrome!! ) lub Brave - żadna odmiana z doinstalowanymi szpiegami od Googla czy Microsoftu nie jest szybsza.

Chromium nie jest dostępne na androida. Nie widzę tego w Google Play

Chromium nie znajdziesz w Google Store, możesz sam sobie skompilować ze źródeł lub użyć gotowego pliku apk od kogoś.
Najprościej zainstalować Brave - to jest prawie czysty Chromium i jest dostępny w Google.

Haseł nie wyeksportujesz…

Używałem brave kilka dni. Jakoś nie przypadł mi do gustu. Czegoś mi tam brakowało.

Najlepsza przeglądarka jakiej uzywałam, to Safari.

1 polubienie

Ale ona nie na androida.

1 polubienie

Ona tylko i wylacznie w Apple.
Iphone s6 też miałam.

1 polubienie

Jest dostępna na Androida, była też na Windowsa i nadal można “sposobem” ją zainstalować… ale nie warto :joy:

2 polubienia

Mimo iż dość dobrze sobie radzę z nowinkami technicznymi, aż taka mocna nie jestem, i odważna :wink: