Kościół płonie

Hahahaha no nie zawiodłam się. Na Krystynę zawsze można liczyć. Kocham ją!

2 polubienia

Mnie tylko zastanawia skąd takie urojenia się biorą i czy to naprawdę nie jest jakaś choroba psychiczna. Rozumiem, że czasem można mieć swoje podejrzenia, ale żeby non stop. Jeśli jestem wrogo nastawiona czy załóżmy niechętnie nastawiona do listonoszy, to o wszystko będę oskarżać listonoszy? Czy do (nawet bardziej realnie) do księży, to za wszystkie nieszczęscia będę winić księży? Absurdalne po prostu. @birbant @Bingola

2 polubienia

Też mnie to zastanawia. To jest choroba i nazywa się nienawiść oraz przekonanie o własnej racji.

3 polubienia

No nie wiem…

1 polubienie

Prawdę mówiąc, ja też nie.

1 polubienie

a jakich archiwow na tym poddaszu nie bylo?

2 polubienia

Nie za bardzo wiem o co chodzi :slight_smile:
Nic nie pisali o żadnych archiwach na poddaszu.

bo czasem jak cos plonie to w okreslonym celu - np. pozar dachu to koszt uboczny, a splonac mialo to co pod dachem - ale to taka dygresja.
co do koscielnych dachow to w ogole odchodzac od teorii spiskowych?
sa z reguly konstruowane z mozliwie najlzejszych materialow ze wzgledu na slabe zabytkowe mury - a, ze zwykle bywa to drewno, papa i cienka warstwa dachowki czy blachy? dodajac do tego czesto niesprawna instalacje elektryczna czy brak odgromnikow? (suche pioruny rzadkoscia nie sa wbrew temu co mowia madrosci ludowe) - o pozar nietrudno.
a w przypadku kosciolow drewnianych? dopoki klimat wilgotny to problemy mniejsze, ale jak susza i upaly? iskra wystarczy.

4 polubienia

A mnie obłuda, bo nie wierzę że ona w to wierzy… jak zresztą wielu polityków. Teraz w ogóle we wszystkich partiach jest czas ludzi z wazeliny i bez kręgosłupa.

4 polubienia

Nic tam nie pisali o poddaszach.
Ty to masz te skróty myślowe…
Podobno zwarcie było przyczyną.

Gdyby nie wierzyła, tylko robiła taką nagonkę, oznaczałoby to, że jest tylko dziecinnie głupia i z podstawówki jeszcze nie wyrosła.
Gorzej jak wierzy…swoją drogą powinny być obowiązkowe badania psychiatryczne dla parlamentarzystów - tylko który psychiatra by się odważył wystawić negatywną opinię… :wink:

2 polubienia

Problem nie jest czy jest głupia czy nie. Problemem jest to ze ona jest Profesorem prawa a łamie je na każdym kroczku.

2 polubienia

A Ziobro nie jest profesorem i nawet praktyki prawniczej nie miał, a jest Prokuratorem Generalnym. To takie paradoksy Dobrej Zmiany

2 polubienia

jak z GPS to namierza…

GPiS.

1 polubienie