Krok w kierunku państwa kościelnego

Taa, a kto ma uczyć etyki?

1 polubienie

To jasne - katecheci!

1 polubienie

Etycy :wink:

Gdybys byla w isdlamie nawet jedno z tych slow by nie padlo bo Ty predzej bys padla…
I to tyle na temat odleglosci i…wyspania.Najlagodniej jak poptrafie.I przez wzglad na osobę.

gdybym byla w islamie to juz dawno by mnie skrocono o glowe, co do tego zludzen nie mam. i zeby tylko o glowe…

1 polubienie

Bo gdybys miala pecha,tym bardziej jako kobieta,spalili by Cie żywcem jak jordanskiego pilota i pewnie,pokazali w tv…

1 polubienie

przy moich pogladach to obawiam sie, ze dlugo bym nie pociagnela w tamtym towarzystwie. tym bardziej, ze czesc Koranu to zapiski jak przetrwac na pustyni a reszta to zlepek i to niekoniecznie sensowny roznych wierzen chrzescijanskich czytanych jak to oni robia od prawej do lewej i to bez zrozumienia tematu.

Znam trochę ludzi wierzących w Allacha i wśród nich kobiety, które przez katolików zostałyby skrytykowane. Większość muzułmanów których poznałem, kultywuje swoją wiarę jak przeciętny katolik - czyli wcale.

2 polubienia

Jak paki taksiarze.Ale jak widza dzihadi johna to pieja z zachwytu jak kibole na widok Lewandowskiego.
Tez poznalem te zaraze.W Milton Keynes szczegolnie dobrze…
I widzialem film w ktorym graja w pilke glową syryjskiego zolnierza…

1 polubienie

ja z muzulmankami nie dyskutuje - jak sobie posciela tak sie wyspia.
jedne lepiej inne gorzej.
co by nie mowic i innych wyznaniach czy spoleczenstwach?
zdarza sie, ze katoliczka z fundamentalistycznej rodziny dewotow ma gorzej niz kobieta w rodzinie w miare liberalnych muzulmanow.

3 polubienia

O matko…