Kto jak głosował

Przy poprzednich wyborach PiS sobie “żartował”, że w więzieniach wygrało PO. A jak to się ma z zakładami dla psychicznie chorych w ostatnich wyborach?https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/protokol/485611
https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/protokol/485749

2 polubienia

Ja myślę, że gdyby Kaczyński sfotografował się z małpą i kazał na nia głosować to wyznawcy by ja wybrali.
Szydło: nie wiedziała kiedy Polska wstąpiła do Unii, kazała wynieść flagi unijne ze swego gabinetu a do Parlamentu europejskiego otrzymała najwięcej głosów. Czego nie rozumiecie?

10 polubień

Akurat w miejscowości pani Sz. jest nowa droga, zatrzymuje się ekspres międzynarodowy, to za kasę z UE może wybudują centralny port lotniczy? :rofl:

2 polubienia

Mam nadzieję, ze w Brukseli kierowcy limuzyn dyplomatycznych umieją jeździć.

5 polubień
 Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, złodziei, 
 zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami.
 Są ich wspólnikami.
                                                 George Orwell
7 polubień

@birbant, myslisz, ze tak im dadza te limuzyny?
dopiero bedzie krzyk - poslowie na to dostaja diety i dodatki na biuro, zeby sobie przejazdy oplacac, i niekoniecznie autko z kierowca “sie naleezy”

3 polubienia

Własnie…
A pani Z choć nie maiłą najwiecej głosów - tak jest znienawidzona - ( trochę jednak miała…) jednak wejdzie, bo była “jedynką” - i zostawi cały bajzel za sobą…

6 polubień

swoj na swego, po bozemu.

2 polubienia

Po tych wyborach a jakże głosowałem na wiadomonacyjną opcję.
I uważam,że “żadna dobra zmiana nie zaistnieje za mojej kadencji” :-((.
Może kiedyś? Lecz nie dziś.
Nie mam pomysłu co trzeba zrobić aby pokonać Pislam.:-(((

2 polubienia

Czyli jak miłość w małym Fiacie.
Jedna nóżka w jednym oknie druga w drugim oknie i niech się dzieje"wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba".

3 polubienia

Dobrej nocy!
Idę spać.Wpadnę na forum jutro a właściwie dziś tylko trochę później.:slight_smile:

2 polubienia

Bruksela jest jeszcze nie gotowa na nich. 1 co będą musieli zrobić to jakieś stojaki na gumiaki co by do sali syfu nie nanosili.

3 polubienia

Przyznam się, że głosowałem znów na mniejsze zło. Skreśliłem iksa (bo nie krzyżyk ;)) przy nazwisku Arłukowicza, który mandat otrzymał. Słaby kandydat, zgrany…ale przynajmniej wstydu nie narobi…

2 polubienia

27:1? :crazy_face: znowu bedzie?
na pocieszenie - frakcja gdzie jest PiS to za duza nie jest.

1 polubienie

Prawde mowiac ihtiel,nie wiem czy sie cieszyc czy byc wscieklym.Bo to ze juz jej w kraju nie bedzie,to olbrzymia ulga.
A gdyby byla to utrwalala by bajzel,jak tylko wladza ludowa potrafi…

2 polubienia

W domach opieki to samo!

Co w domach opieki? Że głosowali?

Ze w domach opieki podsuwano na ktora liste i ktorego kandydata maja glosowac…A czy to prawda - nie wiem.

1 polubienie

Nie głosowałem, ale jak bym głosował, to bym głosował na jedyny słuszny wybór… :wink:

A …rozumiem. Podsuwali? Nie mam pojęcia, ale to chyba byłoby zbyt grubymi nićmi szyte.

1 polubienie