Kto,jaki typ człowieka,najczęsciej wyprowadza Cie z równowagi?

Co to jest"long covid"?

objawy depresyjne, kłopoty z koncentracją i pamięcią… …Przejdzie mi od wtorku. Dopóki wszyscy żyją to nic się nie stało :white_flower:

2 polubienia

Klopoty z koncentracją…Mam to notorycznie!

Mniej pić trzeba…albo masz menopauzę lub inną pauzę :joy: Albo może potrzebujesz zatyczek do uszu, czasami otoczenie pozbawia nas koncentracji.

Mam po prostu zbyt wiele aktywności.Kiedy jestem na meczu,mysle o koncercie.Kiedy robie przelew,myśle o stanie konta…
Kiedy kupuje,zastanawiam sie czy warto…
Kiedy jadę,myśle o smarach na łancuchy…
Kiedy wchodze na inne forum [classic rock] spotykam sie z calkowicie innymi ludzmi.
Kiedy lecę do domu… :wink:
Zatyczki owszem,mam.

1 polubienie

Wolniej żyć. Ja to mam nawet w dni bez pracy. Może to demencja :thinking:

1 polubienie

Tak.Tu sie zgodze.Ale nie wiem czy potrafię.

1 polubienie

Trzeba zaraz spać, chyba, że Ty w pracy. To współczuję jeśli tak. Mózg się tak łatwo nie regeneruje po dużym wysiłku jak ciało po wysilku fizycznym, więc wiesz… Dziękuję za rozwianie trochę mojego marudzenia :sparkling_heart: Ty też korzystaj z godzin przed północą.dobranoc.:wink:

1 polubienie

Wrocilem z pracy 3 godziny temu i jak zawsze po odwaleniu dniówki,ciesze sie jak dziecko…
I zaraz ide spać…Nie będe tym razem,czekał na północ :wink:
Ale jak człowiek ma humor to i sen mu nie w głowie :innocent:

2 polubienia

Teściowa. :wink:

2 polubienia

Biedna kobieta. Nie dość, że zabrałeś jej córcię, to jeszcze się na nią irytujesz :thinking:

1 polubienie

Mnie juz nie…

1 polubienie

Co ty mi tu imputujesz, że taki ze mnie niewdzięcznik? :neutral_face:

1 polubienie

Powinieneś codziennie po rękach ją całować za to, że Ci taką wspaniałą żonę urodziła i wychowała :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Eh, sama nie wiesz o czym mówisz.
Jak będziesz miała żonę, to pogadamy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Czyli, że jesteśmy umówieni na pogadanie w następnym wcieleniu, bo w tym to niestety, ale tak mnie skonstruowano, że nie nadaję się do tego, by mieć żonę :wink: :thinking:

1 polubienie

Kiedyś też powątpiewałem, czy się nadaję. Ale życie potrafi zaskoczyć. :upside_down_face:

1 polubienie

Myślisz, że mnie też to może spotkać? :wink:

1 polubienie

Wybacz, ale szczerze mówiąc, to jeszcze o Twym ożenku wiele nie rozmyślałem, ale nawet na wstępnym etapie nie chcę niczego wykluczać. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 polubienie

To może i nie rozmyślaj, bo czasu szkoda :joy:

1 polubienie