Kto ma.. i jakie wady na tym forum?

Nieeeeee cooooo, KTO?

2 polubienia

Nie ma chetnych…Inna sprawa ze latwiej byloby na to odpowiedziec osobie trzeciej niz samemu o sobie gadac.
Ale jednego mozesz byc pewna.Kazdy i to bez wyjatku,ma wady.

4 polubienia

Wymienianie moich wad? Za dużo pisania. Jedną z nich jest okresowe lenistwo, które właśnie mnie ogarnęło.

5 polubień

Wymieniacie wady innych… Dlaczego nikt jeszcze nie zaczął?

2 polubienia

@humoreska - a tam, zaraz wady… To są tylko delikatne, drobne, prawie niezauważalne ustereczki. Na tym forum nie ma ludzi z wadami :joy: Widziałaś tu jakieś wady? Bo ja nie :wink: :cherry_blossom:

4 polubienia

:nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face:

1 polubienie

A co Ty tak pozieleniałeś? Jesteś ufoludkiem czy Może Twoją usterką jest oryginalny kolor twarzy? :joy:
Gdzie Twoje poczucie humoru kaczuszek? Jeszcze się nie obudziło? :astonished:

Ma być dzisiaj prawie 20 stopni… Nie wiem co na siebie włożyć do pracy… :rofl:

1 polubienie

Coś ładnego! I może ubierz się tak, byś wierzchnią warstwę mógł z siebie zdjąć, gdyby było Ci za ciepło.

1 polubienie

może być za ciepło. Zastanawiałem się nad krótkimi spodniami… Ale w marcu to nie pasuje chyba xd

1 polubienie

Krótkie spodnie do pracy stanowczo odradzam. Nawet w lecie. Nie do pracy.

2 polubienia

Do każdej pracy?! Xd

1 polubienie

Jeżeli chcesz być traktowany poważnie, to również wyglądem zapracuj na to. No chyba, że masz bardzo specyficzny rodzaj pracy (np. jakiś klub dla pań), to wtedy co innego :wink: Pokazywanie ludziom swoich gołych nóg nie jest sposobem na wzbudzenie w nich ochoty na poważne traktowanie.

1 polubienie

Pierwsze słyszę no popatrz… Ale zacznijmy od tego że to nie jest żadna poważna praca… Taka tymczasowa praca przy wsadzaniu sadzonek dookoła dookoła budynku firmy🤣

1 polubienie

Skoro taka, to załóż co chcesz. Myślę, że chyba jeszcze za zimno na krótkie spodnie, ale załóż to, co uważasz.

1 polubienie

Nieee, Ty to dochodzisz do siebie!!!

1 polubienie

Ja mam często bardzo krótkie wypowiedzi. Może dlatego, że nie jestem zbyt rozmowna, nie wiem… Mea culpa!

2 polubienia

No coś Ty Elsie… My jesteśmy bez wad! :upside_down_face:
… a niech tylko ktoś spróbuje zaprzeczyć! :muscle: :fist_right: :rage:

2 polubienia

:innocent: No i przykład mojej wypowiedzi… :joy:

1 polubienie

Ja uparty jestem i to moja spora wada… choć niekiedy staje się zaletą :wink:

2 polubienia