Kto ma.. i jakie wady na tym forum?

“Z moich wad jestem rad”…

4 polubienia


“Bez tych wad
szedłbym w świat,
ale życie nie jest rajem.”
:wink:

3 polubienia

I dobrze, jesteś sobą!

3 polubienia

Ja jestem bez VAT :slight_smile:

3 polubienia

Chciałaby dusza do raju… :smile:

1 polubienie

Ja mam tylko 1 wadę. Brak zalet. :wink:

2 polubienia

Można powiedzieć: dużo!!!

A co zrobiłeś ze swoimi zaletami? Facet od wykrywania metalu ukradł Ci je wczoraj? Sprzedał razem z płotami? :wink:

1 polubienie

Kilka zalet mam. Ale są ukryte.

Wyciągniesz je tylko na wielką okazję? :joy: Wszyscy chyba mamy wady i zalety, bardziej lub mniej ukryte lub odsłonięte. Nie można jednak w takim przypadku pisać, że się nie ma zalet :sweat_smile:

1 polubienie

No mam ale ukryte.

1 polubienie

Najważniejsze, że masz! :wink:

1 polubienie

Tu same kryształy są. Ponoć Banaś też tu zagląda :crazy_face: :crazy_face:

3 polubienia

Szkoda ze nikt sie na nic nie zdobyl.

1 polubienie

To jest zupełnie niemożliwe. Ludzie najczęściej nie zdają sobie sprawy ze swoich wad, dopóki nie zostaną im wytknięte. A wytykać wady też nikt nikomu nie chciałby, bo to nic przyjemnego. Myślę więc, że lepiej potraktować temat żartobliwie :wink:

1 polubienie

Tak,pewnie masz racje…
Ale ja zawsze jestem ciekaw jak dalece ludzi stac na dystans do samego siebie.

1 polubienie

Dystans dystansem, ale tu to byłaby taka prawie publiczna spowiedź :wink: Jedni zdobyliby się na całkowitą szczerość, inni na częściową a jeszcze inni wcale. Byłoby to niesprawiedliwe. Poza tym nie jesteśmy aż tak zaprzyjaźnieni, by bez mrugnięcia okiem przyznawać się do czegoś, co być może wkurza pozostałych. Jeśli jednak masz ochotę popisać o sobie, to chętnie poczytam. Obiecuję, że w rewanżu nie pisnę ani słóweńka na swój temat :blush:

1 polubienie

Nie,nie mam natury ekshibicjonisty ale co do znajomosci…Siedze tu jakies 6-7 lat i wiem ze takie tematy byly kiedys dosyc czesto.
Ale faktycznie,okolicznosci i sklad sie zmienily.A przed wszystkim nie ma prawie nikogo kto potrafil kiedys nad takiem tematem posiedziec do polnocy :innocent:

1 polubienie

wirus to jeszcze nie koniec swiata, zeby publicznie wady wyznawac? :wink: :sneezing_face: :sunglasses:

2 polubienia

Możesz być pewny, że to nie o skład chodzi i jeśli myślisz, ze kiedyś tam usłyszałeś wszystko o niektórych, to zapewniam Cię, że to świadczy tylko o Twojej łatwowiermości. Wszystko, to można powiedzieć komuś w cztery oczy i to komuś, kogo zna się jak samego siebie, a nie wszystkim naokoło.