Kto mi powie PO CO ta komedia?

KLIK

…o czipowaniu…

2 polubienia

A o co chodzi w skrócie?

2 polubienia

Bo, rozumiesz w szcepionkach są czipy! I ONI będą wiedzieć kto kiedy idzie do WC… Znasz moje pogłady, ale co za dużo to niezdrowo.

1 polubienie

Bo nie są to chipy, a nano - cipy :wink:, do tego podgladacze.

2 polubienia

Oszaleję…

To nie poglądy, tylko zespół paranoidalny. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Elsie, naprawdę się nie denerwuj. A co Ci szkodzi, że zobaczą Twój goły tyłek w WC? Jak lubią, to niech sobie patrzą! :wink:

4 polubienia

A to chipy maja oczy?

4 polubienia

Pojęcia nie mam co one mają, bo się tym nigdy nie interesowałam. Jeśli uważasz, że mają, to może masz rację, a jeśli uważasz, że nie mają, to też może masz rację.
Wisi mi to :wink:

2 polubienia

Tez nie wiem co maja, ale jeszcze w domu nie mam routera 5G i nie sprawdze :wink:
A sasiedzi nowi i nie wiem czemu, ale w nocy jakby cos rechotalo za sciana (może to mlode Reptilianiatka?)

2 polubienia

Mnie to ne przeszkadza, tyłek mogę publicznie pokazywać! Ale po co te bzdury?

3 polubienia

A w skrócie?

Miłośnicy teorii spiskowych którzy twierdzą że w szczepionkach są chipy to wstydzą się chodzić do WC bo ich będą podglądać za pomocą tych chipów (tak pisała elsie wyżej filmu nie oglądałem)

2 polubienia

A jak wyjdzie aktualizacja to wszyscy zaszczepieni zawieszą się ?

3 polubienia

Nie wiem musisz się twórców oprogramowania zapytać

Powiesza sie…
Juz zaczeli aktualizowac tych z Pfizerem.

2 polubienia

Głupota i fantazja ludzka są nieskończone Internet wszystko przyjmie masz już odpowiedź

2 polubienia

Elsie, szkoda nerwów. Czytaj wszystko z przymrużonym okiem i nie nabieraj do głowy. Ty nie masz się czym denerwować, tylko musisz tym, co ktoś powiedział lub napisał? :wink:

3 polubienia

5 polubień

Mnie też… :stuck_out_tongue_winking_eye: :innocent:

3 polubienia