Kto miał ten sam tok myślenia?

:crazy_face:

5 polubień

Nie dość, że pomyliłem piętra, a więc docelowe mieszkanie, to jeszcze chcąc zapalić światło, zadzwoniłem.

4 polubienia

A kto nie zadzwonił @birbant :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Zawsze szukałam tego kontaktu najdalej od drzwi, ale i tak były pomyłki :slight_smile:

2 polubienia

Przypomnieliście mi dowcip. :slight_smile: Idzie facet klatką schodowa, nagle zauważa na jednym z pięter płaczącą dziewczynkę.
Co się stało pyta pan ?
bo ja proszę pana chcę zadzwonić a jestem mała i nie sięgam do dzwonka ((((
Ojjjj, nie płacz, zaraz cię podsadzę . Jak powiedział tak zrobił, uszczęśliwiona dziewczynka sobie zadzwoniła do drzwi. I co teraz robimy? pyta mężczyzna.
No, nie wiem jak pan, ale ja stąd spierda***m.

4 polubienia

Myślę, że jako usprawnienie serwisu zaproponuję programistom utworzenie lajka nie tylko w kształcie serca, ale i w kształcie brody na wszelki wypadek :rofl::rofl::rofl:

6 polubień

że niby taki suchar? buuuuu(((((

2 polubienia

@Bocca-Lupo czyli nie jestem sama :smile:

1 polubienie

Ja zawsze ryzykuję i naciskam. Już nieraz mi wylazła na klatkę wkurzona baba w fartuchu.

2 polubienia

@Devil hahaha
Piona :smile:

1 polubienie

To normalka.
Ale jako dzieci specjalnie wkładaliśmy zapałki w dzwonki. Ale tylko wrednym sąsiadom :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Jezus hahahahaha!
@anon44086484 :smile:

2 polubienia

A propo’s, przypomniało mi się, jak przez podobną pomyłkę niespodziewanie spotkałem dobrą koleżankę z podstawówki, kiedym 40 dochodził. Z tym, że w innym mieście bloki mnie się pomyliły.
Ja jej nie poznałem początkowo, a ona mnie od razu i myślała, ze ją odszukałem i specjalnie do niej przybyłem.

4 polubienia

Jeszcze złamane, żeby trudniej było wyciągnąć:sweat_smile:

2 polubienia

I co było dalej @birbant ?
:smile:

Należało im się, bo w piłkę zabraniali grać! I w osła skakać! I wiecznie mieli o coś pretensje :joy:

2 polubienia

@anon44086484 :innocent:

1 polubienie

Dokładnie :smiley:

2 polubienia

Sadystki :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Tak, a jak piłka musnęła szybę i jej nie zbiła, to jeszcze bezczelnie zabierali :joy:

2 polubienia