Kto mnie wołał, czego chciał?

Witam wszystkich “tułających się” po tym serwisie :smile: Wołam z czeluści, kto mnie wpuści? :smiley:

9 polubień

Niedawno o koleżance myślałem … No i popatrz! :boom:

Witaj dawno niewidziana! :grin:

5 polubień

Trzeba tylko lekko pchnąć drzwi…
Same się otworzą. :rofl::smiling_face_with_three_hearts:

4 polubienia

Myślałeś ale nie wołałeś :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie sądziłam, że Wy jeszcze TU urzędujecie - no i zaskoczenie :smile:

3 polubienia

No jak?
My tu dalej śpiewamy, tańczymy, pijemy … :dancer: :man_dancing:

3 polubienia

To tych drzwi jeszcze korniki nie wpiep…? Witaj okonek - miło Cię widzieć :kissing_heart:

2 polubienia

Jednym słowem zdrowie i humor nadal dopisuje. Miło to słyszeć, że forma nie spada :ok_hand:

3 polubienia

Dębowych wrót byle kornik nie ruszy. Poza tym pillnuje ich diabeł, tfu, co ja piszę, kolega @Devil ze środkami owadobójczymi

2 polubienia

O, proszę! Kogo my widzimy! Witaj Wiedźmo na starych śmieciach! :slight_smile:

5 polubień

Z tych “dębowych” to wyjść nie ma ochoty :grin:

2 polubienia

Stare śmieci, stary Bingola - żyć nie umierać :sweat_smile:

4 polubienia

“Pytamowy sadysta” jak to kiedyś mnie pieszczotliwie nazwałaś

2 polubienia

Ooo jaka niespodzianka, witamy po długim czasie :kissing_heart:

4 polubienia

Ha, ha, przyganiał kocioł garnkowi! :slight_smile: :slight_smile:

2 polubienia

@Witch - zapraszamy do zagadek umysłowych. One cały czas tu są. Moje (oraz Birbanta i Joko) w soboty po południu, a Benaska w poniedziałki i czwartki o 21.00

3 polubienia

Witaj Bocca-Lupo. Miło i Ciebie widzieć w tym miejscu :kissing_heart:

3 polubienia

Pamiętam co napisałam i w życiu się z tego nie wycofam. Już Ty mi krwi napsułeś tyle, że to określenie faktycznie brzmi jak pieszczota :grin:

2 polubienia

Yuh GIF - Yuh GIFs

1 polubienie

Dzięki za zaproszenie ale nie wiem czy moje obowiązki pozwolą mi na systematyczne, wieczorne główkowanie. Na pewno czasami zajrzę pod wskazane adresy.

2 polubienia

Zagadki Benaska sa niestety w czasie rzeczywistym na zywo. Moje - jak dawniej - tydzień na rozwiązanie. Proponuję zacząć już: Zagadki nr 243.

3 polubienia