Kto nie kocha zwierząt, nie pokocha człowieka

to sie ciesz, ze jescze u Ciebie na lozku, a nie pozwala Ci spac w swoim lozku…

3 polubienia

To dobrze,ze pies spi obok lozka,bo gdyby chcial spac,na lozku,to ja musial bym isc do budy spac)))

3 polubienia

Ja tez o tym slyszalam. To bylo na szkoleniu Hitlerjugend…

1 polubienie

Bez przesady, psow by zabraklo. Ale nie mozna wykluczyc, ze i tam w ten sposob wylapywano psychopatow do SS.

2 polubienia

Tu nie chodzi wyłącznie o psy, raczej o zabicie jakiegokolwiek zwierzęcia. Jeżeli ktoś miał własny, tym lepiej.

2 polubienia

Z tym zabijaniem w ogole?
Dla dzieci mieszkajacych na wsi to widok powszedni i do tego czesto kojarzacy sie pozytywnie z pelnym brzuszkiem. A jednak psychopatami w wiekszosci nie sa. Raczej chyba chodzilo o wylowienie takowych i wykorzystanie w systemie. I jak sadze do dzis moze nie tak drastyczne, ale podobne metody sie stosuje. Nie tylko w naborze do wojska. Ile jestes w stanie oddac, zeby do nas przystapic?

2 polubienia

Tylko tak slyszalam…

2 polubienia

To mozliwe, szalenstwo wtedy ogarnialo swiat, nie tylko Niemcy. Choc oni sumienni, wiec w zwiekszonej skali.

2 polubienia

Biorąc pod uwagę, że sporo psychopatów w dzieciństwie dręczyło zwierzęta, to trudno się nie zgodzić. No i warto pamiętać, że człowiek zalicza się do królestwa zwierząt, więc tym bardziej masz 100% racji :wink:
A co do mnie, zwierzęta uwielbiam. Wszystkie, nie tylko pieski i kotki :wink:
Nie mam tendencji do uczłowieczania zwierząt, wiem, że każdy gatunek jest inny, i tak samo nie można mieć takuego samego zachowania itd. w stosunku do psa i kota. A mam w domu właśnie psa i kota. +jestem wegetarianką w kierunku weganki, nie kupuję produktów ze skóry ani z jedwabiu pozyskanego z jedwabników. ALE ostatnio zabiłam mola, czasem zabijam komarzyce. Aha, i rozmawiam z psem i kotem. :wink:

1 polubienie

I masz ravje,w przyrodzie funkckonuje,tzw.Lancuch p9karmowy.
Czyli silniejszt zjada slabszego i nic sie na to nie poradzi.
A byc weganinem i faszerowac sie suplementami…
Na swiecie juz nie zabija sie zwierzat na indywidualne zamowienie.
Czy ja zjem kawalek miesa,czy nie nic to nie zmieni.

2 polubienia

No nie wiem czy larwy sa silniejsze od czlowieka, ale jak mowia ? I Herkules d***kiedy larw jest kupa :laughing:

3 polubienia

Widac,ze chyba tak,inaczej by sie czlowiek nie dal zjesc,a on by je zjadl))

1 polubienie