Kto spotkał zjawę?

Spotkał ktoś z forum zjawę?

1 polubienie

Spotkałem …

5 polubień

Jak wyglądała?

1 polubienie

Przed chwilą napisałem, ale że przez 40 min nikt się nie odezwał, to zdjąłem opis. Napiszę Ci na privie, bo sprawa jest w moim odczuciu ciekawa.

2 polubienia

To poproszę. Jak znajdziesz chwilę. … Bo zrobiłam się jeszcze bardziej ciekawa niż ta sprawa.
A dopiero wróciłam do komputera, bo zmywałam wcześniej.

3 polubienia

Już wysłane … :wave: :grin:

2 polubienia

Czytam. Ciekawe to :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Wpis jak zjawa. Pojawia się i znika.

,cholera :face_with_diagonal_mouth:

6 polubień

Nie, ale białe damy w moim otoczeniu (ciezko wczesniej imprezujace) widywalam. Czasem kolorek wpadal w lekko zielonkawy. półprzezroczyste byly.
Duchow jako dakich nie, ale wrazenie jakiejs obecnosci? Bywalo.
Na forum kolega @birbant goscil w domu takie stworzenie. Ale niegroźne.

2 polubienia

Swoją drogą czterdziestominutowa chwila, to trochę mało, aby czytelnik po tak zjawiskowym wpisie zdążył zebrać szczękę z ziemi i nietrzęsącymi się ręcyma, wklepał w klawiaturę opis swojej reakcji.

.cierpliwości.

3 polubienia

Kolega @benasek niecierpliwy.

7 polubień

E tam niecierpliwy.

Jest pytanie, od ponad pół godziny nikt ani be ani me, to co ja się będę szarpał.

2 polubienia

Nikt non stop nie siedzi przy kompie, śledząc wpisy. Obowiązki i przyjemności czekają. @joko na ten przykład przedłożyła zmywanie naczyń nad aktywność na forum.

2 polubienia

Ale ja nie mam żadnych pretensji, więc nie musisz mi ludzi tłumaczyć, naprawdę.

1 polubienie

Pretensji nie masz, ale oczekiwania wobec czytelników, którzy nie reagowali, bo np. zmywali naczynia.

.dobra. nieważne.

1 polubienie

jak chcesz sobie z kimś popisać, to wybacz, ale mi się z tobą dyskutować nie chce

do widzenia…

Chciałem się jedynie odnieść do Twojej przygody ze zjawą, ale teraz to już chyba za późno. Poza tym wpis znikł, więc nie za bardzo jest się do czego odnieść.

.istnieją dzieła, które dopiero po latach uznano za arcydzieła.

1 polubienie

A do mnie mają pretensje ze zdjąłem temat po 12 godzinach ciszy… :roll_eyes:

3 polubienia

nie wybrzydzaj, ostatnio posucha na tematy muzyczne.
chyba, zeby jakis kwizik?
Namyslowski dzis zmarl, to moze cos z Jazzu?

3 polubienia

Nie wiem po co i dla kogo ale napiszę…
Szukalem miejsca od rana na tych pare słów [zmarł wczoraj]…Ale musialem odespać tych kilka nocek…
Ok.

2 polubienia