Kto w młodości się nie wyszalał ten na starość głupieje.

Co o tym sądzicie? Prawda czy nie? Co dla Was znaczy wyszaleć się? :upside_down_face:

Nie wiem, dla kazdego wyszalwc sie ma inny wymiar.
Jedno jest pewne - na starosc nie ma czego wspominac i moze nie glupieje, a gorzknieje?

2 polubienia

A co dla Ciebie oznacza - wyszaleć się ? @WiFi ?

1 polubienie

Carpe diem. Korzystaj z życia póki można ponieważ nie znamy dnia ani godziny. Na maxa, bez wyrzeczeń i bez trzymanki. Byle tylko po drodze nikogo nie krzywdzić.
Myślę że prawda. Wspomnień nic nam nie odbierze. Nawet choroba.
Ktoś kto sie nie wyszalał i siedział w słoiku ten na stare lata będzie marudnym zgredem zżeranym przez zazdrośc, ciemnotę i frustracje.

Człowiek za młodu musi poznać smak seksu, imprez, alkoholu, trawki, podróży, pocałunku, szybkiej jazdy samochodem.

To będę arcymądra na stare lata.
Aż zaświęcę z tego tytułu.
I mi już więcej nie odpierd…oli.
Ufff

Mnie ciekawi kim jest ten Wifi…

1 polubienie

To ostatnie niekoniecznie dozycie strosci gwarantuje :grin:

1 polubienie

Trudno mi będzie odpowiedzieć na to pytanie @anon80021811 , jak widzisz pytania zadaje , niewiele się w nich udziela …
Poszperam w fusach po kawie , jak dowiem się więcej , ogłoszę na forum :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Bede mial co wnukom opowiadac,totez teraz jestem spokojny.)))

1 polubienie

Wyobraź sobie jak tem mnich na starość będzie szalał… już 124 lata żyje jak…mnich:rofl:

A co znaczy,głupieje???
Bo ja sie wyszalełem za kilku innych…I doskonale wyobrazam sobie ciąg dalszy gdybym byl czlowiekiem bez zobowiazań.
Jestem jednak zonaty i jestem ojcem.A w takiej sytuacji,trudno w ogole brac pod uwage szalenstwa na miare mlodosci.

1 polubienie

Jestem żonaty …
Od tego momentu tekst bardzo mi się spodobał , bo wyznaję identyczne zasady.

1 polubienie

Zależy, dla kogo, dla niektórych “wyszalenie się” to muszą być libacje min. raz w tygodniu, innym wystarczy impreza raz w miesiącu, a jeszcze innym wystarczy wypad na kawę czy do kina z dobrymi znajomymi.

1 polubienie

Co chcecie wiedzieć? :upside_down_face:

2 polubienia

A jeszcze innym wystarczą kółka zainteresowań ( u mnie było ich chyba 10 ) , lodowisko , basen , dyskoteki , klub sportowy , ognisko w lesie pod czujnym okiem starszego brata , zabawy pod blokiem , rower , wrotki , szczupła itd itp.

2 polubienia

To co każdy z nas musiał tu napisać , czyli :
Płeć , wiek , adres zamieszkania , numer konta bankowego , stan cywilny i wymiary … buta :grin:

2 polubienia

Bucik europejskie 37

1 polubienie

W zwisie !!!
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Nie sztuka żyć długi i jałowo :stuck_out_tongue:

1 polubienie

I po co zyc siem pytam.
Nie wypil,nie zapalil,nie zaru…lal,przez 124lata
Co to za zycie.