Kto wyjaśni, czym grzeszy Putin wg polskich mediów rządowych,

zarzucając Polsce współudział z hitlerowcami, w wywołaniu II. wojny światowej?

Dlaczego według polskich mediów rządowych? W tej kwestii chyba kazdy myśli podobnie :rofl:

No nie, już psom wierzę bardziej, niż polskim mediom rządowym. Chyba miałeś okazję trafić na moje poglądy. przedstawiające 90 % polskich polityków, jako nie sięgających kolan Putinowi?

1 polubienie

Pomijając to że kochasz Rosję… Chyba każdy normalny człowiek który wie co mówi Putin ma podobne zdanie w tym tvp… Więc napisz w czym kłamie tvp albo co mówi innego od reszty mediów i ludzi na ten temat(bo nie oglądam wiadomości) ale obyś przypadkiem nie obraził Polski :rofl:

Na temat Putina mam podobne zdanie. Wielki człowiek i wybitny polityk :rofl:

1 polubienie

Te europejskie “panienki” mogą mu buty czyścić :rofl:

1 polubienie

Raczej polsko-wiadomonacyjne panienki…

Obrazasz Putina próbując choćby trochę zrownac z nim te wiadomacyjne TWOJE panienki! Xd

W tym rzecz, że ja nie wiedziałem, co powiedział Putinn, bo polsko-rządowe media nie raczyły tego przedstawić, lecz szczekały na Rosję i Putina licząc, że Polacy traktują jako świętość debilne, zakłamane, bezmyślne opinie polsko-rządowych mediów. No ale już poznałem, co powiedział Putin.

Rozumiem twoje reakcje przez twój stosunek do Putina… Jednak każda inna osoba która skrytykowała by to co na ten temat przestawia tvp, skompromitowala by się doszczętnie. Bo chodzi o Polskę bez podziałów na pis czy po.
Ja Probuję pokazać wielkość Putina na tle europejskich polityków a ty wyjeżdżasz tylko o politykach pis… Przesiakles polska wojna domowa za bardzo…

Zwykła przyzwoitość i rzetelność nakazywałaby mediom rządowym przedstawić putinowskie zarzuty wobec Polaków, aby sobie wyrobili sami zdanie na ten temat, a nie polegali tylko na zakłamanych, wrednych, debilnych opiniach polsko-wiadomonacyjnych mefiów i polityków…

1 polubienie

Nie wierzę że dziś albo wczoraj w wiadomościach tvp nie dało się usłyszeć kontrowersyjnych wypowiedzi Putina… Musieli to przedstawiać… Obejrzyj jeszcze raz… :rofl:
Zresztą co to ma do tego? Przecież każdy wie że to nie polska zrobiła 2 wojnę światową więc co sobie Polacy mieli wyrabiać za zdanie? Xd

Putin nie jest głupcem, aby miał mówić jakieś brednie. Jeśli kilka razy przedstawił te zarzuty wobec Polski, to musiało to mieć coś na rzeczy, ale pisowskie media bały się przedstawić Polakom racje Putina, bo to wredne, zakłamane, ogłupiające media. z tym, że między wierszami mogłem się dziś dowiedzieć z dyskusji na TVP3 Rafała Ziemkiewicza z innym politykiem, na czym polegały te zarzuty Putina wobec Polski przedwojennej.

Ale po co ciągle o tych pisowskixh mediach… A co mowily fakty tvn czy wydarzenia? Czy co pisało na Onecie XD

Nie mam innych mediów, niż rządowe, ale jeśli mamy rząd, to ma on psi obowiązek przedstawiać sytuację w sposób rzetelny, a nie ogłupiający. Ale czego się spodziewać po pisowskich mediacch i politykach, wierzących w bezmyślną, nielogiczną religię?

1 polubienie

Widzisz, @GumowyKrokodyl, szukałem i znalazłem credo tych zarzutów Putina wobec Polski, i to znalazłem w mediach rządowych między wierszami, na TVP3, ale tylko dlatego, że coś mnie natchnęło na włączenie TVP3, i także dlatego, że mam wysoką świadomość i jestem wyrobiony politycznie. A należy ten temat do istotnych zdarzeń poprzedzających II. wojnę światową.

1 polubienie

@GumowyKrokodyl, nawet niezbyt wiedziałem, jakie postawić pytanie wujkowi Google w tym temacie, ale potem się wszystko udało wyjaśnić. W tym artykuliku jest ta sprawa przedstawiona nie najgorzej.

A o pogromach słyszał? A z resztą, co tu dyskutować…

1 polubienie

Putin, to polityczna wydmuszka, Jego polityczna “wielkość” jest nadmuchana tym, że stoi na czele wielkiego kraju obszarowo i ludnościowo i świetnie umie dbać o siebie. Dodatkowo odziedziczył arsenał nuklearny po bolszewikach, którym może szantażować. Proszę mi wymienić chociaż jeden jego sukces polityczny, albo gospodarczo - ekonomiczny, oprócz tego, że nadal wzorem komunistów trzyma swój naród za mordę krótko. W wielkiej Rosji bieda, podział społeczny olbrzymi, naturalny potencjał niewykorzystany, niesamowita korupcja, słabo działające prawo. A ile wart jest rubel? Z Ukrainą poradzić sobie nie może, a ostatnio nawet Łukaszenka z Białorusi gra mu na nosie. Wielomilionowa armia jest niedożywiona i tonie w brudzie. Oto “sukcesy” tego wybitnego polityka. I tu wyjątkowo zgadzam się z Korwinem, który zaleca śmianie się z wypowiedzi Putina.

Ten wielki ruski cwaniak chciał Polsce zaszkodzić swoją wypowiedzią, a osiągnął skutek odwrotny, bo zjednoczył w tym momencie państwa zachodnie, które kolejno wypowiadają się przeciw słowom Putina, z Niemcami na czele.

Wielki to polityk, który swą władzę opiera na oligarchii i mafiach.

Największy sukces polityczny, to udział w skłóceniu Polaków za pomocą trolli internetowych.
Połowa hejtu politycznego w obie strony, to ruskie, albo za ruską kasę.

3 polubienia

Na Rosji i na ZSRR, połamali sobie zęby Francuzi Napoleona, i groźny Wehrmacht, które to potęgi nie napadałyby na Rosję i ZSRR, gdyby miały wątpliwości, że odniosą zwycięstwo. A jednak…Rosja długie wieki była zacofana, a gdy zaczęła się industrializować, wtedy napadły i zrujnowały ją bezwzględne hordy hitlerowskie.

Następnie Rosja stanęła przed wymogiem kolejnej, rewolucyjnej transformacji ustrojowej z marksizmu w błędny kapitalizm., i to znów w warunkach presji militarnej bogatszych i bardziej rozwiniętych ,mocarstw.