Kto z Was lubi popisy klaunów?

Przyznaję sie: nie znoszę! Byłam, widzialam kiedyś w TV też. To dla mnie po prostu żałosne. Poziom wygłupu równy poziomowi artyzmu niejakiego Zenka i jego reperuaru.
Ale śmiało: wielu ludzi bardzo lubi. Pewnie to ze mna coś nie tak (nie znosiłam od dziecka) :face_vomiting:

image

4 polubienia

Ja w ogole cyrku nie lubie.
Chyba, ze to widowisko typu Cirque du Soleil, bez dreczenia zwierząt i zalosnych pajacow potykajacych sie o wlasne buty. Ponoc sa ludzie, ktorzy maja jeszcze gorzej, bo cierpia na koulrofobie czyli wpadaja w panike ba ich widok.

4 polubienia

Z klaunem, to mi się kojarzy o, taki !
Stary i z brodą, ale co tam.

Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jak masz na imię?
– Jasiu.
– A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! HAHAHA!!! (zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca).
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
– Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
– Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał.
– Jasiu, nie możesz się tak poddać. Musisz jutro jeszcze raz iść do cyrku!
Smutny Jasio poszedł do cyrku i pech chciał, że znów musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Po rozpoczęciu występu znów na arenę wyszedł Klaun Szyderca i widząc Jasia podszedł do niego i mówi:
– Widzę tutaj mojego przyjaciela Jasia! Proszę, powiedz mi, Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! HAHAHA!!! – znów zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca.
Wszyscy ludzie w cyrku zaczęli się śmiać, a Jasio, któremu zrobiło się bardzo przykro wrócił do domu i powiedział o wszystkim tacie. Jego tata na to:
– Jasiu, jutro jeszcze raz pójdziesz do cyrku!
– Ale tato, ja nie chcę! Tam jest Klaun szyderca, on znowu się będzie śmiał!
– Nie martw się, Jasiu, tym razem pójdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty.
No i tak się stało. Następnego dnia poszli Jaś i Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Wychodzi więc Klaun Szyderca na arenę i zaczyna swój znany występ. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty:

– Sp…laj. ! :stuck_out_tongue:

5 polubień

Ja WOLĘ TELETUBISIE… :rofl:

3 polubienia

To tak jak ja.

I właśnie o to mi chodzi!

Ciekawe pytanie…
Owszem,nie cierpie,nie interesuje mnie,mam to gdzies…
Ale…Twarz clowna wdarla sie do pop kultury,czy mi sie to podoba,czy nie…
Smokey Robinson,wylansowal swoj najwiekszy przebój jako"Tears Of The Clown".Głównego motywu nie da sie nie znać…Sprawdz sobie,jakby co…
Jest to tez cos w rodzaju naszego trefnisia a śmiech przez łzy,ma tutaj swój idealny wizerunek.

3 polubienia

POPiSy klaunów mamy na wiejskiej.

3 polubienia

A, to jak “Pajace”, ale to co innego…

To takie z Kinga…

Nie lubię klaunów. A poziom ich dowcipów? Cóż, widocznie ich menadżerowie uważają, że tak niski jest poziom publiki :frowning:
Podobnie z reklamami: wielu twórców uważa dbiorców za idiotów. Dobra, etyczna, mądra, przemyślana, dowcipna reklama to rzadkość.
Jeszcze jedno: autorzy sitcomów, którzy uważają, że muszą wskazać publiczności, w którym momencie ma się śmiać (nagrywająć śmiech publiczności), bo nie wierzą, że ludzie sami potrafią zrozumieć ich dowcip ;(

3 polubienia

Ani mnie to nie bawi ani śmieszy oglądanie klaunów, niczego mądrego nie uczy

2 polubienia

Na szczescie juz ten smiech poszedl do lamusa. Nawet te starsze, jak zauwazylam (tu jest kanal, na ktorym leci to prawie non stop) juz ze smiechu z ekranu przy powtorkach zrezygnowaly.

3 polubienia

A tak, masz rację!

1 polubienie

Hmmmm, mam na myśli coś, o czym Ci pisałam… Dla mnie, idealnie pasuje.

Straciłam kontakt z TV jakiś czas temu. Szkoda czasu i nerwów :wink:

1 polubienie

Polecam reklame banku,chyba Halifax…[zapomnialem juz?]
W oparciu o…sceny z Czarnoksieznika z kariny Oz! Dorotka[Judy Garland],wtapia sie w rzeczywistość…Po prostu genialne!
Tylko nie wiem czy w Polsce dostepne…Moze w necie.

Jedyna reklama, jaka mi się podobała, to; “ojciec, prać?”

4 polubienia

Tak! I jeszcze reklama Żubra z grą słów, np. żubr czeka na polanie.

4 polubienia

Dobre, ale nie znałem jej. Świetne…

1 polubienie