Kto z Was nadal pracuje?

…a kto nie?

Pracuje caly czas.Nie zanosi sie na żadne przerwy.

Niby dobrze ale jak się patrzy na wszystkich w około jak nygusują w domach to też by się chciało :grin:

Jesli sie ma dom na miejscu.Ja nie mam…
A landlorda,moge ukatrupic jak sie nie zacznie myc i spuszczac po sobie wody.
Poza tym wole normalne pieniadze i na czas.
Pracuje sam lub we dwóch ale i wtedy w osobnych pokojach.Przynajmniej nie jestem zmeczony.

Ja nygusuję w domu. A co?
Ale nie przez zarazę. Emeryturka, panie, ot, co…

No to normalnie legalnie :smiley:

Zmęczony już jestem tym odpoczywaniem. :upside_down_face:

image

Ja nie pracuje juz od dawna
Ale moje dorosle dziecko zapiernicza w coraz to nowych Landach. A w hotelach pustki, bo moga przyjmowac tylko pracownikow na delegacji a jedzenie wysylaja do pokoi

@ZiraaeL
A wiesz ze to prawda?

:+1::+1::+1:

Jo ale nie w weekendy

No u mnie to akurat bez różnicy :slight_smile:

Wyglądasz na fotce jak policjant. Tylko blachy brakuje.

No i nic na pagonach :joy:

Czasem kobiece pięty. :stuck_out_tongue:

:sunglasses::sunglasses::sunglasses:

Ja pracuje cały czas.

Ja pracuję nadal…

Heheheheheh!!!

No chyba masz coś wolnego :slight_smile: