szefuniuciu
niejednemu bylo by latwiej
Miszcz, normalnie miszcz …
Zabieram kalambura, w kolejce bedzie czekał. Chyba do tej pory go zapomną i bedzie jak nowy ![]()
Nie zapomną… To debeściak jest !
To ci dwaj są niesamowici, ja tam normalny jestem, ![]()
Ja też!
Wszystko na benaska. ![]()
OK! OK! Jesteście NORMALNIE niesamowici ![]()
Pracuję cały czas. Zdalnie. Wieczorami. Cieszę się że mam pracę, ale chętnie wzięłabym tydzień wolnego: zwłaszcza że dzieci wstają bladym świtem i wciąż jestem niewyspana…
– JA-NIE ! Zasłałem łóżko.
– Bałdzo?
– Nie bałdzo ![]()
Ja… 3 dni w tygodniu po 3 godziny. Kto wie ile jeszcze to potrwa, może za tydzien będę miala 0 godzin… ![]()
Popracowałoby się. Ale jest jak jest. ![]()

Albo to ja od macochy?
.…czy nie utrzyma?