Kto zmienił Wasze życie na lepsze?

Waifu :grinning::grinning:

1 polubienie

Tak, od pewnego czasu miałam miałam wrażenie, że już nic mnie nie spotka w życiu. Zmieniło się wszystko gdy zostałam po raz pierwszy ciocią. Pokochałam tą moją małą siostrzenicę od momentu gdy pierwszy raz zobaczyłam ją na zdjęciu, a potem gdy wzięłam ją pierwszy raz na ręce. Teraz nie tylko tęsknię za swoją siostrą ale i za tą malutką. :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Wszyscy dobrzy ludzie, których spotykam na swojej drodze i którzy zostają… Mimo wszystko :slight_smile:

7 polubień

Witam! Jakże się cieszę, że nas znalazłaś! :yum:

1 polubienie

Witaj, również się cieszę i to dzięki pomocy starszego kolegi tu jestem :grin: ale zupełnie nie ogarniam tego nowego świata :woman_facepalming:

2 polubienia

Spoko. szybko załapiesz. Wszyscy tu sobie pomagają wzajemnie w instalowaniu, a najbardziej moderacja, tj, @okonek @Bocca-Lupo @anon25287923 i niejaki @Szczery_do_BULU

Początki wydają się trudne, ale później okazuje się, że jest łatwo.

2 polubienia

Dzięki tato✌️

2 polubienia

Na początku jest inaczej, ale po dobie… no dwóch już wszystko staje się prostsze :wink:
Witamy :slight_smile:

2 polubienia

Myślę, że dam radę :sunglasses: mogę za dużo klikać bo sprawdzam co do czego jest, więc o cierpliwość proszę :grin:
Witam😊

3 polubienia

Sprawdzaj i baw się, w razie wątpliwości pytaj :slight_smile:

2 polubienia

Moje dziecko.

2 polubienia

Hej Wiolinka!:kissing_heart:

1 polubienie

Materialnie - mężczyzna o którym mysle z nostalgią.
Kiedyś powiedział - “o każdą z moich kobiet dostatecznie zadbałem…”
Ja byłam tą ostatnią…

2 polubienia

Cześć Aniołku :heart:

1 polubienie

Przerabialem to kiedys az 7 razy :grin: Plus raz jako ojciec chrzestny…

1 polubienie

Ja jeszcze chrzestną nie jestem. Ciocią to zostałam już parokrotnie (nie zliczę ile bo rodzinę ze strony mamy mam bardzo liczną, ze względu na to że mama miała 7 rodzeństwa) ale od rodzeństwa ciotecznego, a to pierwszy raz od rodzonej siostry :grin:

2 polubienia