Ktoś nam popsuł forum?

Faktycznie na laptopie jest do dupy. Jeszcze tylko reklamy dajcie i będę miał wirtualną polskę w ciemnym trybie.

1 polubienie

NIe, ja mam inaczej. Same tytuły tematów bez podglądu, taka lista:

2 polubienia

U mnie jest niepopsute.

Śmiga jak tra la la …

Pewnie dlatego, że mam ciemne tło. Czerń odstrasza złe duchy komputerowe … :grin:

2 polubienia

jaka przegladarka?

No to chyba mi telefony pokazujecie. Ponoć w telefonach jest ok., tylko w komputerach popsute. Sami powiedzcie: jak ja mam tu cokolwiek odnaleźć?
Chromolę to. Wkurzyłam się.

3 polubienia

Ja nie pokazałem telefonu, może ci wcześniej pokazali? :face_with_hand_over_mouth:

Trzeba by było popytać …

Nie ma co się wkurzać. Pewnie sobie za chwilę to pójdzie.

1 polubienie

Albo może u mnie ktoś majstrował a u Was nie. Teraz to ja się tego forum zaczynam normalnie bać w sensie: próba włamania, tym bardziej, że mnie antywirus od czasu do czasu informuje o odparciu ataku.

3 polubienia

Wczoraj miałam tak, jak Wy. Wcześnie rano nie mogłam wejść na forum, a teraz mam tak. Pewnie rano ktoś próbował się do mnie włamać i coś popsuł. :disappointed:

1 polubienie

Pewnie to w dzień kota tak się zdarza … Ale dzień kota tylko do północy … :shushing_face:

2 polubienia

Fajnie Ci żartować, bo Tobie nikt w komputerze nie majstrował i masz normalny ekran.
A ja mam taki jak ze śmietnika, nic tu nie mogę znaleźć i dodatkowo denerwuję się nie wiedząc, kto i gdzie mi właził, gdzie buszował i co ukradł :worried:
Na razie jeszcze nikt chyba nie ma tak, jak ja.
Kto i po co mi to popsuł?

Nikt niczego nie ukradl.
Ale tez ma jakies zrodlo, ktore trzeba ustalic.

1 polubienie

No wiesz @okonek - nie wiem czy ktoś buszował po moim priwie na pytamy czy łaził po całym komputerze i ukradł sobie moje dane, może łaził po mailach, po innych forach, po logu do banku, może zna moje wszystkie możliwe numery do wszystkiego? Nie wiem i dlatego tak się denerwuję. :unamused:

1 polubienie

Dobrzy wlamywacze nie zostawiaja po sobie balaganu.

1 polubienie

Będę teraz chyba musiała innych pytać czy też tak mają, żeby wiedzieć czy do nich też się włamywano i czy to aktualizacja czy włamanie. I nie wiem czy komputerowiec zajmujący się moim sprzętem znajdzie po IP włamywacza. A co potem? Sąd? No chyba tak trzeba?

Zmień skórkę.

U mnie tez taka sieczka sie zrobila, ale nie zglosilo wlamywacza

A już myślałam, że to mój komputer zaczął żyć własnym życiem i poustawiał sobie meble na pytamy “po swojemu” :frowning:

2 polubienia

Na czarnej tez sieczka, chyba, ze trzeba zmienic, odswiezyc i wrocic do czarnej?

Działa okey . Aktualizacja popsuła css-y

1 polubienie

A do tego trzeba misnienska porcelane i srebrne sztućce :joy_cat::muscle: