Ktoś nam popsuł forum?

Czy wszyscy mają tak dziwnie na pierwszej stronie czy to tylko u mnie tak się porobiło? Coś się stało? Ma ktoś jeszcze oprócz mnie taką bałaganiarską pierwszą stronę?

2 polubienia

Jestem tylko na telefoniem i jest jakos inaczej. Ale delikatnie.
Nie wiem jak jest zwykle na komputerze

3 polubienia

I widze ze nie jestes na biezaco z moim tematem “jutro wojna” xd

1 polubienie

Na komputerze zwykle temat lecą w jednym rządku i łatwo jest wszystko znaleźć, a teraz zrobiły się trzy rządki obok siebie i taki bałagan i chaos, że niczego nie mogę znaleźć :joy:

4 polubienia

Żadnego tematu nie potrafię znaleźć (to od rana tak się popsuło), więc Twojego pewnie też nie znajdę. Takiego galimatiasu i grochu z kapustą jeszcze na żadnym forum nie widziałam. Coś się musiało popsuć. :face_with_hand_over_mouth:

3 polubienia

Mam to samo ale nic mnie to nie obchodzi.Ale ze komuś sie chce… :face_with_raised_eyebrow:

forum co jakis czas podlega automatycznej aktualizacji - poniewaz jest to produkt gotowy - ktos doszedl do wnioski, ze pokazywanie najnowszych pytan w trzech szpaltach (w przypadku komputera) bedzie korzystniejsze. czy to sie da odkrecic, czy przyjdzie przywyknac? nie wiem.
na smatrfonach tego nie ma

2 polubienia

Pewnie ktoś to naprawi, tylko trzeba poczekać. Będę to forum sprawdzała przynajmniej raz w tygodniu i jak się coś naprawi, to z pewnością tu wrócę :wink:

2 polubienia

pytania mozna wyszukiwac wg uzytkiwnikow lub kategorii (o ile ktos na kategorie uwage zwraca)
wyszukujesz uzytkownika i sprawdzasz aktywnosc
np. Jutro Wojna

2 polubienia

Nie cierpię takich dodatkowych kłopotów, ale z pewnością kiedyś ktoś to naprawi i wtedy będzie można znowu tu pisać :wink:
Dobrze, że n\a innych forach nic się nie pozmieniało :slightly_smiling_face:

2 polubienia

nigdy nie nie wiadomo - obecnie duzo ludzi ma sporo wolnego czasu, ktory zamiast spozytkowac na wiosenny spacer klepia w klawiature.
czytac sie da - kolejnosc pytan sie nie zmienila, tylko tyle, ze sa ulozone jak kiedys w gazetach - w trzech szpaltach.
przyciski aktualne, nowe i tym podobne dzialaja bez zmian, pisze sie w pytaniach tak samo (z przewijaniem)

No cóż … na komputerze nie wygląda to ciekawie.
Zapewne ktoś chciał dobrze, a wyszło jak zawsze. :-1:

2 polubienia

tez jestem tego zdania (moze wzial przyklad z FB, gdzie tez za cholere niczego nie mozna ostatnio znalezc?)

Stronię od FB i pewnie dlatego jestem w jeszcze większym szoku. :wink:

2 polubienia

Nigdy nie założyłam i nie założę FB (cenię sobie swoją prywatność).
Okonek, to nie jest w szpaltach (łamach) tak jak w gazetach. Tematy lecą poziomo. Nie wiem więc po co są aż trzy rzędy. Ja to myślę, że może nam się ktoś włamał i popsuł.

2 polubienia

Gratuluję podejścia. Ja mam konto na FB, bo było mi kiedyś tam potrzebne, żeby logować się przez to gdzieś indziej. Na szczęście nie ma tam żadnych danych i kolekcji znajomych, jest to zatem bardzo skromy wpis do największej bazy danych na świecie. Normalnie stworzenie bazy danych wymaga wytężonej pracy wielu osób, a tam ludzie za friko dodają kolejne rekordy. :smiley:

2 polubienia

to nie jest wlamanie a aktualizacja - od kilku dni juz sie wyswietlalo, ze jest…
w w koncu wskoczylo.

3 polubienia

Nie wiem. Ja na telefonie i jest dziś przejrzyście.

2 polubienia

No. Niby inaczej, ale chyba lepiej

1 polubienie

O toto

1 polubienie