Ktoś nam popsuł forum?

@anon18020312 Na czarno też jest ten syf. Taki sam. :unamused:

1 polubienie

1 polubienie

To zobacz wyżej, bo screen z czarnej też zrobiłam.

Alien dark?
Juz nie mam sily sprawdzac na lapku…

Ale to jest skorka alien dark?

Piochus, dzięki. Już mam dobrze na czarno. Jak wróci szczery do bulu, to może light też naprawi, bo mi dziwnie czytać na czarnym tle. :joy:
Jeszcze raz dziękuję :hibiscus:

1 polubienie

Tak.

Nie popsuł, tylko odświeżył layout…

1 polubienie

tEż tAk mAm jak joko

1 polubienie

Raczej udowodnil, ze powiedzenie “gdzie kucharek szesc” odnosi się też do programistów :see_no_evil::hear_no_evil::speak_no_evil:

1 polubienie

Joko nie jesteś z tego, co wiem celebrytką (póki co), politykiem (chyba nie), ani gimbazą (chyba już nie) :joy: Możesz porzucić nadzieje, co do ew.włamania. :slight_smile:

2 polubienia

Negatyw :joy:

1 polubienie

O odparciu mnie też informuje. Cieszmy się, że mamy odświeżony wizerunek. Widać, że jak się polepszy to się popieprzy - tu też.

1 polubienie

Popsuł, bo w kolorze białym jest straszny bałagan i nie mogę normalnie korzystać, tylko muszę mieć czarny kolor. No, ale lepiej czarny kolor i porządek niż bałagan na białym tle.
Ja nawet klawiaturkę zawsze mam białą z czarnymi literkami, więc wyobraź sobie jak mnie wkurza przymusowe czarne tło z białymi literkami. Cóż. Trudno. Porządek najważniejszy.

3 polubienia

Rano to się pracuje a nie rzuca okiem do netu :slight_smile:

1 polubienie

A ja nie umiem zrobić czarnego tła :confused:

1 polubienie

To też czarne tło Ci pomoże.

1 polubienie

Umiesz tylko jeszcze o tym nie wiesz.
Kliknij dwa razy na swoją emotkę.
Teraz kliknij w ustawienia (taka śrubka z wystawaczkami tam jest)
Z lewej strony na dole rządka napisów masz napis interfejs. Kliknij. I teraz u góry masz alien dark (samo dark nie wystarczy). Kliknij. I na dole jest zapisz (albo zatwierdź) W to też kliknij i już masz . Możesz wracać na forum.

2 polubienia

już -działa ale za czarno jest… :rofl:

2 polubienia