Kupiłam kilka rzeczy na aliexpress

tak trochę na próbę, żeby sprawdzić co jak wygląda i jaka jest jakość, z nadzieją, że może coś mi spasuje. Teraz zostało mi kilka nowych rzeczy, z metkami. Obejrzałam i stwierdziłam, że to jednak nie to. Chciałabym teraz sprzedać te rzeczy jako nowe na olx. Czy moimi ogłoszeniami zainteresuje się urząd skarbowy?

Pójdziesz siedzieć spekulantko jedna!!! :grinning:

2 polubienia

A tak poważnie, za kilka rzeczy nikt nie będzie Cię ścigał … chyba że tych kilka ciuszków było warte kilkadziesiąt tysięcy cybulionów polskich. :wink:

2 polubienia

Przestań chyba nie jest to kontener rzeczy? US drobnymi się nie zajmuje.

1 polubienie

Niee. Jakieś 10 sztuk. Ceny od 40-100 zł.

@czarny_rycerz Takam trochę drobna handlarka : :stuck_out_tongue_winking_eye: Jeden ze sprzedających przysłał mi nie ten kolor i teraz czekam na zwrot kasy :slight_smile:

1 polubienie

Od kilku lat sprzedaję też na olx. I nikt się nie interesuje tym.

2 polubienia

A dostałaś już list pisany łamanym angielskim? Moja droga przyjaciela. Ja chcę abyś była zadowolona itd…
Najprawdopodobniej zaproponuje ci kupon na zakupy. To norma.

1 polubienie

@anon18020312 Otwarłam spór i czekam. Tak piszą mi propozycje ale nie bardzo reaguję.

1 polubienie

Dobra rada nie zgadzaj się na zamknięcie dyskusji. Nie zawsze są uczciwi i czasem po zamknięciu już nic nie zrobisz.

1 polubienie

Tu masz trochę informacji o handlu takim jak w Twoim przypadku - tak żeby Cię trochę postraszyć. :wink:

Ja limity już nie raz przekraczałem i dotychczas udawało m się unikać karzącej ręki naszego wymiaru sprawiedliwości. :joy:

Dopiero niedawno dowiedziałem się o tej stronie! A niektórzy podobno tam coś kupują i czekają wieki na dostawę xd tani chiński szrot… Jakby nie można było korzystać z czegoś normalnego

Jeżeli za normalność uważasz kupowanie tego samego znacznie drożej, to nic, tylko gratulować. :stuck_out_tongue_winking_eye:
PS. Dostawa w ciągu niecałego tygodnia to jednakowoż odrobinę krócej, niż wieki, więc da się to jakoś przełknąć.

2 polubienia

A czyli kupię tam jakiś oryginalny sprzęt znacznie taniej? To dobrze wiedzieć… Myślałem że dlatego tam ktoś kupuje bo nie przeszkadzają mu chińskie podroby, w zamian za długi czas oczekiwania.
Przyzwyczaiłem się że na takim Amazonie dostawę mam najpóźniej pojutrze

To zależy czy Ziobro akurat nie usiądzie do laptopa.

1 polubienie

Nie rozumiem. Przecież po to są te strony żeby sprzedawać swoje rzeczy

z amazon czesto bywa i miesiac jak zwykla przesylka.

jak korzystasz z opocji prime, ale nie wszystkie produkty na amazon to maja.

Zaraz a to nie ty w samochodzie masz radio na androidzie z chin? Wiesz ile takie kosztuje na ali?

1 polubienie

@GumowaKaczka Towary są dokładnie te same jak na krajowych stronach ale o 50-100% taniej. Są też minusy: długi czas oczekiwania czasem i 2 miesiące i niemożność szybkiej wymiany lub zwrotu. Często jeśli przesyłka jest opóźniona lub towar uszkodzony można otrzymać zwrot pieniędzy…

1 polubienie