Kuźwa, to juz po prostu ręce, nogi i piersi opadają!

4 polubienia

Ja prdl…! A co z tą kasą dalej? Rydzyk odda? Dobra, znam odpowiedź.

2 polubienia

No to teraz ojciec dyrektor będzie mógł liczyć tylko na bezdomnych

3 polubienia

Coz…Wyglada na to ze z Anglii gorzej widac bo tylko slyszalem o tym,“male co nieco”…
Kolejny debil na miare Waszczykowskiego?Torunia z Ciechocinkiem nie pomylilby nawet syn zomowca z mojej klasy w podstawowce:)))

2 polubienia

No i o co się kolega pulta? Każdy się przecież może pomylić… :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

liczyl na cud?

3 polubienia

Ale czegoś mi tu brakuje. Jędrysek już głównym geologiem był w latach 2005-7, i to wtedy bajdurzył o gorących wodach pod Toruniem. Czemu go odwołano tym razem? @birbant, @Devil, @collins02, @Szczery_do_BULU, @okonek - uchylcie chociaż rąbka tajemnicy, bo artykuł na ten temat ani mru mru…

1 polubienie

oficjalnie? moze to cos rozjasni
a tak naprawde to pewnie za to, ze zostal przylapany na sciemie i ten kanal finansowania ojdyra zamkniety. a jeszcze moze sie okazac, ze trzeba bedzie te przytulone miliony oddac??? zgroza…

1 polubienie

Ha,ha,ha,ha…Jakos mnie to wcale nie dziwi.
A pytanie bym odwrocil.Skoro on juz tak dawniej dawal glosu,to dlaczego dopiero teraz i dlaczego ktos go ciagle utrzymywal na stolku???
Polityka panie,polityka!
To na jej lonie,glupiec czuje sie jak wybraniec bozy:))

2 polubienia

Pojęcia nie mam. Nie wiem dlaczego taka pobłażliwość poprzedniej władzy?

Dzięki. Rozjaśniło… :wink:

1 polubienie

A pewnie że polityka. Po takiej wtopie nie nadawał się z powrotem na ten sam stołek.

1 polubienie

To razem z autorem artykułu jest nas trzech… chociaż @okonek dała dodatkowego linka, tym samym w kilka minut osiągając to co dziennikarzowi Dziennika.pl się nie udało. Ale dalej nie rozumiem czemu taki wybrakowany artykuł w ogóle został opublikowany. Dziennikarz się pod nim nie podpisał, więc głupi nie jest… :wink:

Gdybym chciał wymieniać czego ja w tej polityce nie rozumiem, to do rana bym nie skończył.

1 polubienie

Ale martwisz się @Bingola że go odwołali? :relieved:

Wręcz przeciwnie, dziwię się!

Ja się dziwię, że profesor był, aż tak “roztargniony”, bo w jego niewiedzę nie wierzę.

1 polubienie

Ja się nie dziwię, bo powinni go nawet nie przyjmować.

Najbardziej charakterystyczne jest to, że Kaczyński wziął do władzy tych samych ludzi którzy byli w rządzie w latach 2005-07 mimo że już wtedy było wiadomo że to miernoty - Szyszko, Ziobro, Kamiński, Gróbarczyk itp.

2 polubienia

Co chcesz: skandal za skandalem!:frowning: