Kwestia Bliskiego Wschodu (temat wydzielony)

Temat o kwestii przyszłości Bliskiego Wschodu bez żadnych uprzedzeń

Poza tym twierdzenia że każdy muzułmanin co złego zrobi to islam to jakby obwiniać KK za to że Hitler był austriackim katolikiem. Niemieckie obywatelstwo zyskał w wieku bodajże 46 lat

Naucz się drogi colinsie się być racjonalnym

Wyjdz stad czlowieku albo najpierw naucz sie czytać ze zrozumieniem.
Ktos mówi o historii?
To dzieje sie tu i teraz!

To zamiast pierdzielić bez sensu zajmij się czymś bardziej twórczym

Moderator…Czy mozna cos zrobic z tym durniem?
Nie zamierzam tu siedzxiec pol wieczoru
Sa wazniejsze sprawy!
I zrozum wreszcie,choc raz na te wszystkie lata,gdy nie jestes TU mile widziany przestrzeni. i nie zasmiecaj

Zauważ że jak sam zauważyłeś głównym tego powodem nie jest islam a realia wojenne

Dorośnij to pogadamy

Nie badz bezczelny kretynie bo Twoja glupota nie jest usprawiedliwieniem.Raz jeszcze…WY-PIER-DALAJ z moich tematow.
I zapamietaj to sobie bo przestaniesz czer[pac radosc ze swego gledzenia i narcyzmu.Masz to jak w banku.
No co za szczyl… :joy:

Pragnę Ci przypomnieć co ruskie ścierwo odje*ało w Aleppo

Ja ją jestem narcyzem to ty jesteś Adolf Hitler XD

Dużo prędzej bym stwierdził że to Ty masz osobowość narcystyczną i właśnie dlatego pewnie widzisz w innych to kim sam jesteś

Raz jeszcze…Czy jest na sali moderator?
@okonek,z woli ludu?
Weż tu niewiasto sercu memu droga,posprzątaj bo w końcu bedzie tak jak kiedyś zapowiedzialem.

Nic ci nie da wyrzucenie mnie z tego tematu bo zawsze moge tworzyć swoje. Najlepiej nie pisz głupot i myśl logicznie to unikniemy tutaj nie potrzebnego syfu

Po prostu bądź racjonalny bo nie chce mi się znowu wyklucac. Już tyle razy Ci wytykałem błędy poznawcze a ty dalej nie jażysz xd

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy:
Ty mi wytykales…
To juz sa szczyty głupoty.W jakim ty swiecie dziecko,zyjesz???
Nie nadążam.Powtarzam SPADAJ!

Ww dużo prawdziwszym od takiego dzidziuś ia jak ty

Mao Tse Tung wymordował jeszcze więcej. Zostaje jeszcze Dżyngis chan, który daleko nie odbiegał.

A różnica między chrześcijaństwem i islamem jest taka, że Biblia w ST opisuje mnóstwo zbrodni i okrucieństw, ale nie ma w niej ani jednego słowa o tym, żeby zabijać. Natomiast Koran nawołuje do zabijania ludzi i jeszcze obiecuje za to pośmiertną nagrodę zabójcom… I to @collins02 miał na myśli.

1 polubienie

Czytałeś kiedyś koran bo biblię to wiem że tak. Moim zdaniem koran nawołuje bardziej do kwestii oko za oko ząb za ząb w samoobronie a jak sam wiesz wszyscy monoteisci są dla nich ludem księgi ale jak wiemy teoria mocno od praktyki potrafi odbiegać

Pamiętajmy że to co znamy jako tzw islamski dżihad stworzyli sobie chrześcijanie jako reakcję na krucjaty

Poza tym to i tak nie ma znaczenia bo wiemy jak relacje międzypaństwowe wyglądają

Czytałem i to dokładnie. Można zabić każdego niewiernego. Tylko za to, że nie jest wyznawcą Allacha.

1 polubienie