Lato w pełni, a w KIKu już na półkach stoją Mikołaje :D hahha no bez przesady ludzie!!!

Jeszcze jakieś egzotyczne letnie drobiazgi, obok dość mocno wyeksponowana seria halloweenowych pierdół, a tam, gdzie były różne ogrodowe dekoracje, teraz stoją mikołaje, gwiazdy, jakieś figurki zimowe, kule ze śniegiem i wcale nie jest to żadna wyprz…
No cóż wydaje mi się, że wszystkich wyprzedzili :slight_smile: Proponuję już wrzucać kolekcje na lato 2022 :smiley:

1 polubienie

A co to jest Kiku ?

Sklep, tak jak PEPCO, czy inne sklepy tej branży

1 polubienie

a co to jest pepco ? . dobra, odpuszczam, nie pytam, nie znam tych sklepów :)))

Znaczy niedługo poleci Kevin.

3 polubienia

w rekordowym tempie będą kolejne wakacje ;D

2 polubienia

ja to zawsze twierdzilam, ze nalezy miec uniwersalna ozdobe swiateczna - choinke ubrana pisankami.

4 polubienia

haha, a ja zastanawiam się, czy to wszystko wróci do normy, bo ludzie się zbuntują, czy już wszystko się pokiełbasi?

moze oni ustalii harmonogram sprzedazy wg chinskiego kalendarza? to trzeba sie pewnie bedzie przyzwyczaic…

2 polubienia

a chiński nie jest przypadkiem później niż nasz?

a czort ich wie? oni zdaje sie maja ksiezycowo-sloneczny to sie nie doliczysz

1 polubienie

Kik - sieć sklepów z tanimi ciuchami, mydłem i powidłem. To tu kupisz t-shirta za 1,49 €,

2 polubienia

Mydło i powidło, czyli w sklepie sprzedają badziewie :stuck_out_tongue_winking_eye:
wolę iść do lumpeksu.

2 polubienia

Oj. Dawno nie byłem w lumpeksie. Wyrwałem ongiś z tamtąd jeansy od Armaniego. :sunglasses:

2 polubienia

Wszystko możliwe, bo w tym sklepie są towary z AlliExpress.

2 polubienia

I to się nazywają udane zakupy, Armani ma ceny nowych od 500 zł do 2 tys zł.
Właśnie dlatego lubię szperać po takich sklepach, tam jakość materiału jest nieporównywalna z tym co mam w największej galerii handlowej, “farbująca włoszczyzna” za 120 zł …

2 polubienia

apropos.

2 polubienia

@ZiraaeL, tishert-u Armaniego u nas nie kupię, na oryginalny kasy nie mam, mimo iż logo kusi :)))

2 polubienia

Bo EvA ma kusić.

.taka natura.

2 polubienia

Na serio? Pójdę jutro sprawdzić… Chyba że to w Polsce? A w Polsce jest Kik?

1 polubienie