Leon obchodził wczoraj urodziny

Dobry, mądry i pożyteczny człowiek. Szkoda, że tak lubił mnie atakować.

1 polubienie

w święta też sie bierze leki

2 polubienia

Za durny jesteś, aby rozumieć cokolwiek mądrego…

Mieliśmy tu złożyć Leonowi życzenia… :grin:

6 polubień

I to przypomnienie jest kluczowe. Nie o kłótnie chodzi, ani zarzucanie czegoś, ani epatowanie swoimi walorami.

7 polubień

Leone raczej nie wróci.

1 polubienie

Coś wiesz na ten temat?
Jeśli ma nas dość, to spoko, sama potrzebuję oddechu co jakiś czas, każdy związek z długim stażem przechodzi kryzys :wink:

1 polubienie

Nic nie wiem ale coś musiało sie stać. Młody nie był. Zdrowy też nie.

Ludzie trzymajcie mnie!!! Leone nie ma 60tki.

5 polubień

Diabełku, Ty sie nie wychylaj z tym wiekiem
bo jak sie forumowe babcie i dziadkowie za Ciebie wezma to bedziesz mial problemy z oddychaniem :wink:

6 polubień

Na starym Pytamy za mojej w nim bytności, pamiętam dwie takie długie przerwy w jego działalności. Pamiętam, że ta druga spowodowana była przeprowadzką i brakiem dostępu do netu. I też trwała ok pół roku. Czyli nie tylko brak dostępu do sieci.

Leon to kawał mocnej indywidualności, brakuje mi jego przekomarzanek ze mną i poczucia humoru. On bardzo mocno wpisywał się w nasze forum. Mam wielką nadzieję, że się pojawi.

8 polubień

miałem tez to teraz dopisać - ostatni wpis 4 listopada.

3 polubienia

Słusznie mu pogroziłyście @efka i @okonek. Dla takiego żółtodzioba pięćdziesięciolatek to staruch. No wiecie co, chyba pisząc to był o jedno piwo za daleko. image

4 polubienia

Lepiej dla niego, aby nie popełnił błędu drugiego.
Coś ostatnio przebąkiwał o bolącym zębie, zawsze możemy się zabawić w stomatologa, odpuścimy sobie leczenie kanałowe, jeden cios :facepunch:
znieczulenie i rwanie w gratisie dostanie :stuck_out_tongue:

3 polubienia

A ja mam na koncie kilka resekcji uzębienia w zapodany przez Ciebie sposób… “Pacjenci” bardzo się o to praszali. :innocent:

4 polubienia

No już nie straszmy kolegi, nie przy święcie :rofl:

2 polubienia

To przeszłość. Dziś silnie pokojowy jestem… i po kilku lampkach wina.
Zmykam do tych lampek… :grin:

4 polubienia

giphy

Pokojowo to pokojowo :wink:

4 polubienia

To nie jest pokojowe. To jest agresywne działanie na nasze uczucia.image

3 polubienia