Lepiej było założyć maseczkę?

3 polubienia

Wielu jest “mądrych”, póki się nie oparzą.

3 polubienia

nie oni jedni.´
wyleczyc i postawic przed trybunalem

3 polubienia

Lepiej w masce ryj swój chować
niż na Covid zachorować
:wink:

7 polubień

O toto :+1:

3 polubienia

W ogóle mi ich nie żal. Jeszcze powinni dostać wyroki, że narażali swoim postępowaniem zdrowie i życie innych ludzi.

3 polubienia

Ja bym tak jednego z drugim, gdyby to było możliwe, odesłał na pół roku do czasów Gomułki albo Gierka, żeby sobie mogli ponarzekać. Jestem pewien, że po powrocie sami by sobie po 5 masek zakładali, żeby już więcej tam nie wrócić.

2 polubienia

masek jak masek, ale zimne oklady na pewna czesc ciala?

1 polubienie

Okłady, to od milicji i ormo, a takoważ od zamo zapewnione.

1 polubienie

Teraz lekarze ich wykończą… Będą męczennikami … :stuck_out_tongue_winking_eye::upside_down_face::crazy_face:

5 polubień

Spisek! Wcale nie mają wirusa tylko podali im jakieś zaczipowane świństwo! Dlatego chorują!

6 polubień

haha i co łykłes ten blef i się jarasz? tak samo jak ten którym pisali ż e strtajkujący rolnicy zablokowali drogę karetkę w ktróej było dziecko :smiley: metoda na dziecko co nie>> trafia w serrca i dzieli jeszcze bardziej…

1 polubienie

Co Ty masz z tymi czipami…?przecież nikt o tym nawet nie pisze a Ty ciągle.

bo kolega @Bingola ma dostep do tajnych badan i juz wiadomo, ze to nie wirusy a nanoroboty sterowane czipem odbierajacym fale 5G

2 polubienia

LEPIEJ MIEĆ WSZĘ ŁONOWĄ,
NIŻ WIERZYĆ W PANDEMIĘ KOWIDOWĄ
:wink:

2 polubienia

Koleżanka z Częstochowy, jak widzę :wink:

Wierz sobie w co chcesz, hoduj mendy jak chcesz, jest jeszcze taka wolność. Ja nie mam ochoty się zadusić na śmierć z powodu niewidocznego mikroba. Jak Ty masz ochotę, to droga wolna, tylko nie zaraź po drodze innych.

2 polubienia

taaa niewidzialny mikrob zadusi …
bardzo mądre to było :smiley:

:smiley:

hahahah
taaa prędzej mende złapiesz… niż koronera… hahaha

“tylko nie zaraź potem innych…” :smiley:

Maseczka na wolnym powietrzu (pusta ulica, a takich coraz wiecej) g…no daje. Jeśli ktoś boi się, to niech nosi, to nie przestępstwo. Najwyżej rozchoruje się bezmaseczkowiec.
Oczywiście:

  1. mówię o terenie otwartym
  2. wirus JEST, tak jak ileś tam innych.
2 polubienia