Letni misz masz...

Taki szybki quiz…Zeby sie nie nudziło:))

4 polubienia

9|10 Musiałeś z tym zodiakiem, no, musiałeś. A Liz Taylor na rympał wziąłem, po maksie. :grinning:

Reszta, łatwizna.

4 polubienia

Tak po cichu Ci powiem ze scigałem sie sam ze sobą.No i rekord jest bo takie quizy robi sie łatwo.Ten zajął mi 22 min))

1 polubienie

no “wienc” o polska pilke to mnie nie pytaj, bo w tym roku to nawet nie wiem kto w Hiszpanii :slight_smile:
o Wolka rowniez nie - bo jedynego wolka jakiego znam to zbozowy. a co do znaku zodiaku? Ty zajac wiesz i ja tez :kissing_heart:

3 polubienia

Czyli 8?

Ja z tym zodiakiem strzeliłam, ot zwyczajnie, taki mam :))))

8/10.

5 polubień

Dopóki nie nastal internet,b yła to dla mnie prawda najświetsza :laughing:
Pracowalem kwartał u różdzkarzy,Junga znam na wylot a kazdy strzelec napotkany,przynajmniej na jakis czas,zawracal mi glowe:))
Teraz,jak to powiedział Lem ale cytował nie bedę :grin:
Z tym ze i tak moj/nasz znak"rządzi"!

2 polubienia

Musisz coś więcej o tym napisać, zaintrygowało mnie to.
Przypomniałam sobie, że w 1990 roku , pierwszy raz miałam styczność z komputerem , brat mnie posadził przed monitorem i otworzył test na inteligencję… ten test był na czas, kto się nie zmieścił odpadał z gry. Byłam w szoku, dłużej szukałam odpowiedniego klawisza niż odpowiedzi w głowie, tak się zagubiłam w tej technice, że na pytanie :stolica Polski wpisałam Moskwa hahahaaaaaa

2 polubienia

O komputerach nic Ci nie napisze bo sie nie znam.I to sie raczej nie zmieni.
Natomiast jesli chodzi o zodiaki…Recz płynna,nie kazdego przekonywująca ale potrafiąca zafrapować…

1 polubienie

a ilu tu strzelcow?
fakt, ze dawno, dawno temu to wsrod ludzi postrzelence? to jakos do siebie lgnelismy - nie ze wzgledu na plec, ale wlasnie nieco zwariowane podejscie do zycia. a moim sp. mezem byl rak czyli pan wody to i pewnie zaiskrzylo na oliwie lanej na wzburzone fale.
a @collins - zodiak do zdolnosci nazywanych paranormalnymi to ma sie jak ja do objecia tronu chinskiego - sa ludzie wrazliwsi na rozne bodzce i jak jeszcze im to uswiadomisz? to nawet po nocy do aktualnego domu trafia.

Nie chodzi mi o komputer, tak mnie naszło pod wpływem tekstu Lema :wink: to taka niechlubna ciekawostka z mojego życia i testów, Quizów :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

okonek,nie wiem ale paru jest.
Moja uwaga dotyczyla spraw nie mających w 90%,nic wspolnego z tym forum.

Niech nastanie jasność…
Lem powiedzial,[cytuje wlasnymi slowami] ze nie zdawal sobie sprawy,ilu jest idiotow na swiecie,poki nie wszedł w internet…
I ta mysl zburzyla mi nawet zdanie o strzelcach…Nic nie trwa wiecznie i nawet w taki szajs wdepnałem w necie…
W sumie,malo wazne bo w zyciu,na codzień,wciąż najlepiej dogaduje sie wlasnie z nimi.

1 polubienie

Ale ja wiem co napisał Lem w kwestii internetu, to baaardzo znany tekst :))

2 polubienia

To ja tu podpadnę, bo te wszystkie zodiaki, taroty, seanse spirytystycze, senniki, wróżby i inne w podobie, to dla mnie taka ciekawostka folklorystyczna jest. Bez większego znaczenia.

1 polubienie

No to co mam napisac?Więcej?

1 polubienie

Mówisz tak, bo nie jesteś strzelcem :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

No jasne, niech się dowiem co we mnie drzemie :)))

1 polubienie

Ha,ha,ha…Trafiony-zatopiony!!!

Napisz, że, żeby nie internet, to, życiu nikt nie poznałby tak inteligentnego ludzia, jak niejaki birbant… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie