Lipcowy weekend

Leżeć będę. Za ciepło na aktywność.

3 polubienia

Dokładnie @benasek , niemniej dołączam się do Twoich słów.

5 polubień

Możesz leżąc coś czytać, klepać w klawiaturę, czegoś słuchać. Aktywność nie tylko fizyczna jest. Umysłowa też bywa, o czym zresztą doskonale wiesz :wink:

4 polubienia

Czyli nie jestem no-life?
:wink:

2 polubienia

A myślałeś, że jesteś? :wink:
Skąd takie myśli?
Kamuflujesz się, ale zza kamuflażu czasem troszkę “wyzierasz”. :wink:

1 polubienie

Myślałem że normalny człowiek oprócz pracy chodzi na basen, balet, skrzypce, narty, robi kursy, biega, chodzi do teatru. To jest życie :grin:

4 polubienia

Jak nie jest tak gorąco to normalny człowiek fizycznie też coś wykonuje, ale jak jest, to się myśli tylko o tym by przetrwać.

2 polubienia

Moze nie zostala otruta, w tamtych czasach o niestrawnosc bylo łatwo :wink:

2 polubienia

W taki upal to najdalej do lodowki się chodzi…

4 polubienia

Po piwo

3 polubienia

Ja jeszcze lody. Juz mi tylko owocowe zostaly…

2 polubienia

Na leżąco nie da się pić…

1 polubienie

A widzisz @joko , u mnie od maja są upały. W zeszły weekend naszło mnie na większe sprzątanie, i znajomi nadziwić się nie mogli, że ja w takich wysokich temp. porywam się na takie prace domowe.

4 polubienia

Jak nie. Słomka lub smoczek.
:grin:

Przez słomkę piją patałachy. Przyzwoity człowiek wali szklanę.

A jak kto jest niepełnosprawny to może pić przez słomkę. Trzeba się przygotować na starość. By mieć czym popijać leki. Przeca wodą albo herbatą nie będę popijał.

2 polubienia

Ale ty nie jesteś inwalidą. No, chyba, że umysłowem, ale to nie inwalidztwo, a norma u poniektórych…
Nie rób mnie siary i pij, jak należy, a nie jak pedał… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

On jest cwany: mniej wie, to krócej go będą przesłuchiwać.

3 polubienia

Słomkie to on se może wsadzić, tam, gdzie mu tęczowo będzie… :crazy_face:

2 polubienia

Lepiej wsadzić tam słomke, niż gdyby człowiekowi mieli rękę uścisnąć niektórzy politycy.

2 polubienia