Lubicie Halloween?

Jesli tak, to lepiej przestańcie…

" Areszt za Halloween. Szaleństwo czy słuszny krok?"

Sejm będzie obradował

KLIK

1 polubienie

Jestem neutralnie nastawiony na ten obyczaj.

Widać, sejm uważa, że w Polsce nie ma innych ważnych spraw.

3 polubienia

Potem wezmą sie za walentynki…

3 polubienia

A na koniec stolicę przeniosą do Kraśnika.

3 polubienia

Nic mnie to nie obchodzi.Ale jesli by mnie ktoś uparty spytał to nie,nie lubie!
Nie wiem o co chodzi bo nie piszesz ani slowa,skąd te wieści…

3 polubienia

Mój stosunek to tego “święta” jest od umiarkowanie do zdecydowanie negatywny, głównie ze względu na komercyjny wydźwięk tego obyczaju w naszym kraju i związane z tym tony plastikowych śmieci dostępnych w marketach.
Poza tym przydało by się źródło do tych “sensacji”, żeby w sensowny sposób się do tego ustosunkować.

Podam źródło

Uzupełnilam.

No cóż, z artykułu wynika, że niewiele z niego wynika, a każda niewykorzystana okazja do błyśnięcia clickbaitem, to okazja zmarnowana.

Uważam,żę to dobry temat zastępczy dla Sejmu…

Z miesiąc temu wpłynął ponoć taki projekt obywatelski do sejmu. Anonimowy. Czytałem, ale tylko ramionami wzruszyłem. Według polskiego prawa, każdy taki projekt, choćby najgłupszy, rozpatrzony być musi. I albo się go odrzuca, albo bierze pod obrady.

4 polubienia

Jednakowoż odnoszę nieodparte wrażenie, że tytuł artykułu i związane z nim obawy Elżbiety, są tak jakby … hmmm … odrobinkę na wyrost. :grin: :grin:

1 polubienie

Przecież pogadać można o wszystkim. Prawdę mówiąc, to po tym, co się aktualnie dzieje, to taka inicjatywa mnie wcale nie zaskakuje.

2 polubienia

Mnie również nie zaskakuje, ale wolę gadać o konkretach, nie bzdetach. :wink:

Czasem o konkretach, innym razem o bzdetach. To, jeśli o mnie chodzi. :grinning:

2 polubienia

Konkretnie o bzdetach to nawet i ja mogę pogadać. :smiley:

1 polubienie

Albo bzdetnie o konkretach…

1 polubienie

Ujdzie. Oby nie bzdetnie o bzdetach, bo to niezdrowa kumulacja. :sweat_smile:

1 polubienie

Racja, panie, racja… :rofl:

1 polubienie

To nie są obawy, tylko stwierdzenie faktów…