Lubicie owoce morza?

Proszę pana Conradusa
Mam dla pana dziś rebusa
Gdy go pan rozwiązać zdoła
Niech mnie pan jakoś zawoła …

Szukać pod tym linkiem

Myśleć lepiej przy piwie
Odpowiedzi na privie

2 polubienia

Oj przeceniasz mnie czlowiecze lub żartujesz niemiłosiernie z inteligentnego inaczej.
:wink:

2 polubienia

Oj oj, tylko nie obrażaj mojego kolegi z forum, nie obrażaj! :grin:

1 polubienie

Jak coś wymyślę to napiszę ale cudów nie spodziewajmy się.

1 polubienie


Kto wie? W takiej to juz mozna podsluch zainstalować

1 polubienie

Nawet ruski mikrofon z lat 70 da się tam zakamuflować.

3 polubienia

Pięknie zmontowana ośmiornica z paróweczek …
Wiem, zaraz wszyscy na mnie huzia - gdzie ty głupieloku tu parówy widzisz? …

A widza se a co :crazy_face: :face_with_peeking_eye:

3 polubienia

Kolega to przeciez sadysta i nie tylko rebusowy.
Rozsiewa zarazki kalamburozy tez.

2 polubienia

Podpowiem, że już ktoś odgadł, więc rebus jest rozwiązywalny. Mało tego, ten kto to odgadł a raczej ta, napisała, ze nie był trudny! No to ja z wrażenia wpakowałem nogę we wiadro i o mało co nie spadłem ze schodów!

2 polubienia

Majwieksza osmiornice jaka widzialam to bylo jakies 9 kg czystego miesa (i juz po ugotowaniu), trzy takie wystarczyly na fiestowa zakaske zwana pulpo a la gallega dla ok. 40 osob.


Do tego poszlo duuuzo lokalnego wina.
Malenka osada swietowala dzien swojego patrona.

1 polubienie

Kochany, wszystko mozna zobaczyc, kwestia ilosci piwa.
Moze i ja rozwiazania Twoich zagadek tez kiedys zobacze? Dobrze jest miec cel w zycuu :innocent:

2 polubienia

Ja największą ośmiornicę widziałem na japońskim filmie o potworach. Miałem z 12 lat i za komuny był to hit. Łaziło się na te wszystkie powroty Megagodzilli i Godzille kontra Giganty …
Ale wracając do tematu, to tamta ośmiornica z filmu była tak wielka, ze by te tu wszystkie wymienione wcześniej ośmiornice pozjadała i nawet by nie odczuła, że coś zjadła. Nas wszystkich by zjadła i też by niewiele w brzuchu poczuła!
Taka była .
Mają ośmiornice brzuchy? :shushing_face:

1 polubienie

Gdybyś wiedziała, jakie są rozwiązania tych zadanek, zaczęłabyś rozwiązywać. Ja sam nie mogę mówić, obowiązuje mnie pewna klauzula. I tak za dużo powiedziałem …

Ośmiornice mają brzuchy jeśli chcą je mieć. :grin:

Lepiej mieć cele w życiu niż życie w celi … :shushing_face:

1 polubienie

Ale może w celi ma się dużo czasu żeby osiągać cele. :thinking:

1 polubienie

Ten rebus jest prosty ale tylko do połowy. Od połowy jest chyba nierozwiązywalny. :grin:

Cele osiągane w celi są do osiągnięcia również bez niej …

Tak już Konfucjusz po hebrajsku pisał …

1 polubienie

Po hebrajsku?

1 polubienie

Maja cos w rodzaju żołądka - worek trawienny, do tego szesc “rąk”, dwie “nogi”, trzy serca, blekitna krew, zdolnosc zmiany kolorow nie gorsza od kameleona, świetny wzrok, duzy mozg (ponoc najinteligentniejsze z bezkregowcow) i w naturalnym srodowisku poruszaja sie z niesamowitą gracją. Zyja tylko krotko - samiec po osiagnieciu dojrzalosci płciowej wyrzuca z siebie plemniki i ginie. Samica opiekuje sie mlodymi do wyklucia, nie jedzac, pada z glodu.
Z tego wzgledu okres połowów zalezy od ich zachowan zwiazanych z przedluzaniem gatunku.
Wiem co jem :stuck_out_tongue_winking_eye:
Przemadrzalej Bosackiej mi nie trzeba :smile:

2 polubienia