Drewno napewno nie.
Baba,hmm,wystarczy ja z oczu stracic))
Nie ma mowy, niech faceci zajmują sie taką nudną robotą ![]()
Wolę rąbać siekierą
Teraz nie bardzo mam gdzie i co . Jedynie rąbanie mi zostaje,jeszcze przyjemniejsze ![]()
Drewno napewno nie.
Baba,hmm,wystarczy ja z oczu stracic))
Nie ma mowy, niech faceci zajmują sie taką nudną robotą ![]()
Wolę rąbać siekierą
Teraz nie bardzo mam gdzie i co . Jedynie rąbanie mi zostaje,jeszcze przyjemniejsze ![]()