Lubicie układać drewno ?

Drewno napewno nie.
Baba,hmm,wystarczy ja z oczu stracic))

Nie ma mowy, niech faceci zajmują sie taką nudną robotą :joy:

Wolę rąbać siekierą :grin:Teraz nie bardzo mam gdzie i co . Jedynie rąbanie mi zostaje,jeszcze przyjemniejsze :joy: