Lubicie vlogi o podróżach?

Masz u mnie @anon44086484 porządnego drinka :slight_smile:

Bywam na stronach o podróżach, ale z braku czasu nie są one dla mnie priorytetem. Ja swoich podróży nie mam czasu opisać. Zacząłem i utknąłem na Monako. Najczęściej wybieram najdziksze tereny Afryki. Z Korei Północnej obejrzałem chyba ze 100 filmów, już mnie tam nic nie zaskoczy.

2 polubienia

No szkoda szkoda, bo ja lubię te twoje podróże. Serio! Bo są właśnie inne! A mnie turystyka biurowa, którą sama niekiedy uprawiam (choć nie zawsze) za bardzo nie interesuje.
:wink:

2 polubienia

To w najbliższym czasie coś postaram się napisać coś nowego. Dodałaś mi energii @anon44086484 :sunglasses:

1 polubienie

Bardzo się cieszę. Córce też poleciłam twoją stronę, bo ona też jeśli, gdzieś jedzie z chłopakiem, to zawsze na własną rękę.

1 polubienie

Którą masz na myśli? Tą starszą rowerową czy nowszą Tej starszej już nie kontynuuję, na rzecz tej drugiej. W każdym razie wielkie dzięki za zainteresowanie. Co to byłby za blog, gdyby go nikt nie czytał? Wkrótce opiszę jakąś kolejną wycieczkę tylko jeszcze nie wiem jaką :slight_smile:

1 polubienie

Obie, obie bo rewerowa jej się też podobała z uwagi choćby na Berlin, a nowa z uwagi na podróże. Ale więcej pisz na tej drugiej :wink:

1 polubienie

Niezamaco :wink:

1 polubienie