Lubicie vlogi o podróżach?

Nie oglądam tv więc różne takie rzeczy oglądam. Nie byłam nigdy w Azji, choć byłam w wielu miejscach na świecie.
Tego vlogera za bardzo nie lubię, czasem mnie nawet drażni (nie moje pokolenie może :P), ale mimo wszystko uważam wiele jego filmów za atrakcyjnych, wartościowych… np. ten…
Azja mnie pociąga, ale właśnie z takiej strony, a na takie podróżowanie chyba za “stara” i za mało odważna już jestem…

Nie płacą mi za reklamowanie, po prostu myślę że warto czasem coś fajnego pokazać.
Benaska stronę z rowerowych podróży (szczególnie Afrykę) też niejednokrotnie polecałam na innych forach, choć na pytamy mnie już nie było, bo uważam za wartościową stronę. A fajnymi rzeczami dobrze się dzielić.

Ale przynudzam w sobotni wieczór… :joy:
No cóż… :stuck_out_tongue:
Dziś nie mam nastroju do picia i bycia rozrywkową, bo zaliczyłam pogrzeb. Czekam na cztery wesela.

5 polubień

Byłem na Syberii, w Iraku i Libii. Jeszcze w czasach PRL.

2 polubienia

No i gdzie zdjęcia? Też bym poleciła :smiley:

1 polubienie

Wiem jak to jest, też nie mam zacięcia do prowadzenia stron, dzielenia się zdjęciami etc. Ale doceniam to, że inni to robią

1 polubienie

W tamtych czasach aparat Druh i Smiena. Słowo inernet i telefonia komórkowa, to sf. Ale mam kilka zdjęć czarnobiałych z tych pobytów. niestety, nie przy sobie. Może na jesień uda się z tego coś tu pokazać?

2 polubienia

Nie, wolę sam coś zobaczyć. :slight_smile:

1 polubienie

No tak, masz rację, ale zdjęcia analogowe można trochę obrobić, wyostrzyć i też pokazać.

1 polubienie

Za Gierka tam byłem. 78 i 79.

1 polubienie

Oglądam to i mnie nie drażni prowadzący, nawet go lubię.
Znalazłam ich przez @harmonik, bo czasami wklejał filmy w swoje pytania.

3 polubienia

Oglądam wyłącznie gdy sie wybieram do konkretnego miejca. Z racji tego że mam już dość podróży nie zajmuje się tym

1 polubienie

To tez widziałam! :smile: Mega!

2 polubienia

Osobiście najbardziej, ale czasem też oglądam i staje się to inspiracją właśnie!

1 polubienie

Mnie nigdy chyba nie będzie dość.

2 polubienia

Też tak robiłem, ale w końcu się okazało, że nie ma w takich materiałach żadnych porad naprawdę praktycznych. Kiedyś może sam zacznę ale takiego z wyłącznie praktycznymi poradami.

2 polubienia

Mnie nie chodzi o porady, każdy przeżywa podróż na swój sposob i każdy może mieć inne wrażenia, swój pkt widzenia, ale lubię nakręcić się w ten sposób trochę i pozazdraszczać (w pozytywnym sensie), jednak dotyczy to wyłącznie miejsc, gdzie jeszcze mnie nie było.

1 polubienie

wole uczciwe obiektywne dokumentalne - jesli vlog potrafi byc taki to lubie, niestety woekszos to ma podbudowywac ego autora, nie pokazywac swiat.

3 polubienia

Dokumentalne też nie zawsze są obiektywne.
I też podbudowują czyjeś ego :wink:

1 polubienie

Jedno drugiemu nie przeszkadza. A czasem informacja np. o tym, że w sobotę w danym miejscu nie kupisz nic do jedzenia na ciepło by się przydała.

2 polubienia

Jak już konkretnie planuje gdzieś konkretnie wyjechać, wówczas szukam konkretnych informacji o tym miejscu, a vlogi oglądam dla przyjemności, dla ucieszenia oka, dla szukania inspiracji, dla podziwiania sposobu podróżowania konkretnej osoby itpitd. Są dla mnie rozrywką.

2 polubienia

Gdybym oglądał, to raczej o takich miejscach, do których nie mam szans nigdy dotrzeć.

1 polubienie