Lublin czy Rzeszow? Gdzie sie wyprowadzic?

Kueza mnie niskie ceny najmu.
Co wiecie o tych miastach gdzie sie lepiej zyje?
Jacy ludzie sa?

Rzeszów się cały czas rozwija, robi międzynarodowy… ma główne drogi w każdym kierunku.
Lublin pozostanie na zawsze miastem studentów, dlatego jest dosyć niepraktycznym życiowo miastem…
To tak tylko w skrócie.

Do Katowic tez ma? Bo ciuchcia 4-5 godz.

Czemu miastem studentow? A w rzeszowie nie ma studentow?

Też są, ale tam studenci żyją później całe swoje życie dosyć często. Poza tym innego przemysłu prawieże brak.

Mam kolezanke w Rzeszowie.
Stara emigracyjno/ imigracyjna znajomość z Madrytu. Ja będziesz szukal dziupli to dam Ci namiar

Miasta jak miasta. Wszędzie tak samo. Samotność w tłumie i szum.

2 polubienia

A jedź do Szczecina.Tam fajnie jest :wink:

na czym polega ta fajność?

Duże nowoczesne i b,ładne miasto.Ludzie mili.Blisko niemiaszków (rzut beretem) to można wyskoczyć na chwilkę nie wydając dużo kasy…

Rzeszów tez jest miastem studentów. Ale ogólnie oba miasta do siebie podobne.

Ja jestem zwolenniczką riozwiazzan niestandardowych.
Ludze zyli bez klimy to nie znaczy, ze majac technike z liczenia od karbowania na system zerojedynkowy nia przejadą

Tutaj się niezgodzę. Lublin jednak ma coś w sobie bardziej katolickiego, etc. Natomiast Rzeszów zdaje się być takim starym, zapyziałym, poradzieckim miastem…, oczywiście już nie aktualne, bo też szybko się modernizuje.

Wybralabym Rzeszow
Ale jest to bardzo indywiduamle podejscie
Z ich sposobem myslnia jestem oswojona
A w ogole?
Prawoslawie jest formula dosc przewrotna

1 polubienie

czym charakteryzuje się ten sposób myślenia?

Ascetyzm i samoumarwienie sie w sytuacjach kiedy jest to bezsansowne
Ja rozumiem, ze wiele rzeczy mozna sprowadzic do minimum i koniecznosci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Poziom adrenaliny wsparty, ze pozbawiony nawykow? Jeśli chcesz iść do przodu to - babcie umieraja, a zaufanie do swiata miej ograniczone

nic nie czaję

@dedlx Mam rodzinę w Lublinie. Miasto studenckie. Mój kuzyn najpierw tam studiował potem sprowadził żonę i tak mieszkają od 15 lat. Nie byłam nigdy.

1 polubienie

to zapytaj ich czy polecają tam mieszkać samotnemu chłopowi, programiście

Nie znam Rzeszowa…
Kiedyś miałam wybór :odwiedziłam dwie szkoły i intuicyjnie wybrałam …
Może pojedź tu i tam ,pochodź ,popatrz ,posłuchaj …

3 polubienia