Łudzicie się tak szczerze jeszcze że nasz chory kraj się rozgarnie?

Jedyne co napawa jeszcze nadzieją to to że ruskie są tak samo nieudolne w tej wojnie jak PiS we wprowadzaniu rządów autorytarnych

Między innymi dlatego że jesteśmy protektoratem Stanów Zjednoczonych…

1 polubienie

Nie. Ruskie maja broń atomowa, a PiS mysli o budowie elektrowni, która może posłużyć do wzbogacania uranu.
Podobno w Iranie kobietom znudziło sie noszenie chust?

1 polubienie

Do tego nasz kraj słabnie w Polsce B gospodarczo bo jest zacofany i nawet minimalnie nie dogania Polski A już nie mówiąc o Europie Zachodniej

Tyle dobrze że w Polsce A brakuje pracowników ale Polska B się stacza i nawet PiS tego nie zmienił (nie twierdzę że był w stanie ale fakt to fakt)

Tracę nadzieję widząc podziały na opozycji. Nadchodzi państwo kościelno policyjne.

1 polubienie

Jak dla mnie to pierdo**nie o tej elektrowni to był pretekst do wycinki masy lasu w województwie Pomorskim blisko Zatoki Gdanskiej…

Ale faktem jest że mamy już w chuj przestarzałe elektrownie węglowe przez co mamy najdroższy prąd w UE

Akurat coś mi się wydaje że Kościół Katolicki to teraz w Europie upada najszybciej w Polsce ale to tylko moje odczucie

Pocieszające jest to że Polacy się budzą i coraz więcej im się nie podoba w PiSie. Podobno PO tylko jednym punktem procentowym przegrywało z PiSem w ostatnim sądarzu (ale sporo było niezdecydowanych)

Jak dla mnie jedyna nadzieja dla tego kraju to podzielona scena polityczna tak jak było przed 2015 rokiem

Trzeba PiSowi pokazać że jak się chce w rządzie utrzymać to nie może przesadzać bo nawet PiSiory zaczynają mieć wielu rzeczy dość

A tu jeszcze inflacja i stagflacja na horyzoncie przecież…

Cena pradu jest efektem handlu akcjami CO2
A do wycinania lasów to kazdy pretekst jest dobry :wink:

3 polubienia

To Twoje zdanie, czy pana Bortniczuka?

2 polubienia

dawaj do Lublina się przeprowadx jak ja, żeby ratować Polskę B

1 polubienie

Lublin to metropolia😉

2 polubienia

Moje oczywiście ale taka prawda

XD Mnie jak najdalej od Rosji ciągnie haha. Napewno nie jak najbliżej XD

Co do rozgarnięcia to jest jeszcze szansa lecz czekanie na wybory to strata czasu więc:

1 polubienie

A Ty co proponujesz?

Ja proponuję aby młodsze pokolenie wreszcie wyszło na ulicę z kosami osadzonymi na sztorc czy innymi nowoczesnymi sprzętami.Tylko nie chcą - może za dobrze im jeszcze? ale jak by się odcięło im internet to może by dubska ruszyli…

2 polubienia

Po francusku, to ja wolę co innego… :stuck_out_tongue: :innocent:

2 polubienia

teraz wszędzie masz Ukraińców

1 polubienie

dla młodych jusz nie ma ratunku. Przeżarci konsupcjonizmem, bananowością i lewactwem.

1 polubienie