Ludzie to mają problemy?

Naprawdę przydalaby się kategoria “zdrowie psychiczne”. Co Wy na to?
https://www.o2.pl/kobieta/jak-oszukuja-nas-sieciowki-odziezowe-malo-kto-wie-na-co-zwracac-uwage-6765947175041824a
Biedna blogerka nie słyszała o czyms takim jak roznice sylwetki? Wtedy ogólna rozmiarowka jest tylko dodatkową wskazówką. Ale zgwalcone na umysle stworzonko pojdzie psychiatry szukac :wink::upside_down_face:

2 polubienia

A Edzie udowadnia jak dobrze żyć bez matury. Aż strach czytać co ona tam wymyśliła. A pomyśleć, że są ludzie (np.Lewandowski), którzy równocześnie byli w stanie ciężko trenować i uczyć się w szkole.

2 polubienia

Ja będę nosił nawet dziada jak mi z dupy nie spada. Oszczędzam hajs i planetę. Trzeba się zmierzyć zanim kupimy szmatę

1 polubienie

Recykling ubraniowy kwitnie.
W ogóle moda na niemodne ciuchy z remanentu szafowego się zrobila.
Kryzys, pandemia, wojna - wszystko zmusza do myslenia.
Problem tylko, ze miektore ubrania z surowcow nazywanych umownie wtornymi do dalszej przeróbki się nie nadają.

Ale na piwie nie oszczędzamy…

3 polubienia

Na nim się nie oszczędza. To zakazane przez międzynarodowe konwencje.

2 polubienia

Ale stosuj też spędzanie czasu w dobrym towarzystwie w celu poprawnej neurogenezy. Nie zostawiaj nas w upojeniu swoim. Zastępczo możesz słuchać (albo produkować słuchając) muzykę.

W towarzystwie alkoholu?
Ok.

1 polubienie

Co to u licha jest ten TRF?

skrot od trafault,
Trf to nasza bardziej modna kolekcja o bardziej śmiałej estetyce, obejmująca takie elementy, jak koszulki ze sloganami, oversizowe bluzy z kapturem, sukienki z nadrukiem i coords, a także wyraziste dżinsy

Nic z tego nie rozumiem, to dla mnie czarna magia. Co to znaczy “Bardziej modna kolekcja”? Czy istnieją w sklepie “mniej modne kolekcje”? Co to znaczy “coords”? Jakie dżinsy sa “wyraziste”? :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

To znaczy szmaty paskudnej jakosci, zapewniajace kupujacemu wyglad skrzyzowania slupa ogloszeniowego ze strachem na wroble :wink:a dzinsy wyraziste to pewnie te, które wyglądają jak po spotkaniu z psem ogrodnika. :joy_cat:

2 polubienia

Co do kategorii…Wypelnią ją pacjenci czy obserwatorzy?
Bo czesem bardzo trudno rozdzielić…

1 polubienie

O! To pewnie coś dla mnie.
Kiedy sprawdziłem tzw. slimy i inne,wyszło mi ze chyba nie jestem czlowiekiem.Szukałem spodni a znalazłem odpowiednik rynny…

1 polubienie