Lustereczko powiedz przecie

Przez cały dzień chodzicie w makijażu czy po powrocie z pracy likwidujecie tapetę?

2 polubienia

Likwiduję
:rainbow:

4 polubienia

Mądry chłopak. Chociaż cera Ci odpoczywa od tego zatkania. :wink:

3 polubienia

Odpowiem za moją dziewczynę.

Gdy wraca z pracy, makijażu nie likwiduje … Dopiero wieczorem.

Tym sposobem mam dwie różne kobitki w chacie … :grin:

Korzystając z prawa głosu:

Kalambur
Posiada tyczka dopóki
Do dekorowania kluki … :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Przykro mi, ale tylko jedno serduszko mogę postawić, a należą się dwa: za odpowiedź i za kalambur (fajny). Dobrze, że zmieniłeś, bo przedtem jakoś mi średnio pasowało. Coś w oczy kłuło i nie wiedziałam, co :joy:

3 polubienia

Najpierw to trzeba mieć pracę…

3 polubienia

Praca polegająca na szukaniu pracy, to najcięższa praca! :thinking: :slightly_smiling_face:

5 polubień

No i malować się. Ostatnio jak pracowałam w kopalni to się nie malowałam, bo i tak mi wszystko spływało. Praca na przodku nie jest lekka :frowning:

4 polubienia

A co Ty takiego w tej kopalni wydobywałaś? :wink:

1 polubienie

Kamienie rąbałam. A BHP i narażenie na czynniki szkodliwe było takie, że nawet malowania się odechciało.

4 polubienia

Ja bym w ogóle tego nie zauważył, ale miałem taką sytuację z moją kocicą:

Krówka

No to poprawiłem :thinking: Tak było, jakiem benasek …

5 polubień

Hahaha, a ja tam już maki dostrzegłam ale i tak mi coś tam nie teges było. Tak sobie pomyślałam, że po staropolsku i gwarowo napisałeś jaż. Ale w takiej sytuacji nigdzie nie widziałam “ma”.
To Twoja kićka czy z netu?

2 polubienia

Poza tym pomalowanej mnie nigdzie nie chcieli. Ostatnio jak sobie kupiłam bluzkę i buty i w nich poszłam na rozmowy to też mnie nie przyjęli. Dopiero jak założyłam takie, co nie szkoda do pracy to było inaczej.

4 polubienia

Moja oczywiście.

Co na nią spojrzę i ten przylepiony uśmieszek zobaczę, to od razu mi się humor poprawia …

3 polubienia

Bo za dobrze wyglądałaś. Dyrekcję zazdrość zżerała :joy:

2 polubienia

To nie farbować na razie tych odrostów siwych?

4 polubienia

Prześliczna jest. Cudna! :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Farbuj, żeby nie pomyśleli, że jesteś za stara do tej pracy. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Dlatego na początku wstawiłem maki, bo ja ten kalambur miałem już wieki temu zrobiony w głowie. Ale wtedy słowo jaż miałem zamienione w sensie “kumaj”. Jednak te słowo pisze się jarz, a makijaż ma ż a nie rz. Dlatego trzeba było wymyślić coś innego. Z rozpędu, pamiętając te maki dałem i za chwilę kotka przyszła … Dalszą historię już znasz :grin:

4 polubienia

Pięęęęknie ten makaron na uszy nawijasz. Muszę się podszkolić, to może tez się tak nauczę :wink:

2 polubienia