Lustereczko powiedz przecie

Ubrania muszę mieć 2numery za duże , bo inaczej nie dadzą pracować. No i cerę ziemistą.

3 polubienia

Makaron też się nadaje na kalambur. Gdzieś na stronie mojej już jest …

Ale czy koleżanka go rozwiązała? :shushing_face:

Zabij, nie powiem … Musiałbym tu i tam zajrzeć.

2 polubienia

To pozaglądaj. pewnie tak, bo sporo mam u Ciebie rozwiązań. :wink:

2 polubienia

To sobie jeszcze namaluj sińce pod oczętami :upside_down_face:

1 polubienie

Nie trzeba…wystarczy mi, że straciłam kiedyś pamięć od tego rąbania.

3 polubienia

Okropnie dwuznacznie to napisałaś, ale wiesz - ja sporo rozwiązuję, więc wszędzie szukam podtekstów i drugich znaczeń. :innocent:

3 polubienia

Ale to prawda. najgorsze, że dopiero jak ją odzyskałam to się skapowałam czego nie pamiętałam :confused:

1 polubienie

Sprawdzono, koleżanka joko zrobiła …

Brawo jeszcze raz.

1 polubienie

Nie pamiętam, który to, ale cieszę się, jeśli zrobiłam :grin:

1 polubienie

A niech stracę … Tutaj ten kalamburek. 11 osób go rozwiązało. To byli czasy … :sleepy:

Teraz gdy rozwiąże choć połowa takiej liczby, to ze szczęścia zaczynam latać …
Umysłowe lenistwo dopadło planetę czy jaka inna franca? :thinking:

3 polubienia

Uważam, że dobrze rozgryzłeś tę zagadkę. Nikomu nic się nie chce. Niedługo położą się i będą leżeli, bo im się nawet usiąść nie będzie chciało :joy:

2 polubienia

Zapytaj o szczepienia, wtedy nagle jakimś cudem u kilku intelekt się obudzi … :grin:

2 polubienia

Zastanawiam się, co sprawiło, że tak wszyscy (no nie wszyscy ale większość) zgnuśnieli. Pandemia? Wychowanie? Lato? Polityka? Kosmos? Zmiana klimatu? Inflacja?
Co jest u licha powodem? :thinking:

3 polubienia

Niedawno rozmawiałam na ten temat z koleżanką. Podziwiam ją, za to, że ona chodzi pomalowana gdy są takie upały. Pomimo,że mam kosmetyki dobrej jakości, makijaż na takie temperatury sobie odpuszczam.

4 polubienia

Mam kilka teorii na ten temat, ale nie chce tu ich uzewnętrzniać, bo może nie mam racji.

Na przekór temu wszystkiemu za tydzień i trochę a dokładnie 8 września zapodam tu pantropę. Kiedyś publikowałem zagadki na Pytamy i były osoby, którym się to podobało.

3 polubienia

Już się tej pantropy nie mogę doczekać. Lubię je :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Kilka teorii masz? Ja też kilka. Napisałam je. Pewnie żadna nie pokrywa się z żadną z Twoich :joy:

1 polubienie

Ja też je lubię. Niestety, nikt ich tu nie układa …

1 polubienie

hahaha… na mnie nie licz. Jestem za słaba w uszach. :upside_down_face:

1 polubienie

A właśnie na Ciebie liczyłem najbardziej …

W ogóle, to z tymi zadankami jest ciekawa sprawa. Pytałem Niemców o te sprawy, ale oni mają oczywiście różne tego typu zadania, ale inne niż nasze. O pantropach czy kalamburach nie słyszeli.
No, ale może nie pytałem tych “prawdziwych” szaradzistów.

2 polubienia