Luźna dyskusja o forum ?

Jesteśmy już tu jakiś czas.
Jak się Wam tu funkcjonuje ?
Co Wam się podoba?
Co przeszkadza ?
Jak oceniasz swój pobyt tutaj i czy zamierzasz zostać na dłużej?
Sami swoi, więc można pisać wszystko .
Jak Wam tu jest?

3 polubienia

Ja mogę tu być tylko 6 lat … o ile zdrowie pozwoli.

2 polubienia

Fajnie jest. :yum:

1 polubienie

jeden swiat sie zamknal, drugi otworzyl

2 polubienia

Podoba mi się i przeszkadza dokladnie to samo co Tobie :grin:

5 polubień

Liczą się ludzie, nie miejsce.

4 polubienia

Generalnie jest OK.

3 polubienia

Jak dla mnie to troche za wczesnie na ocene
Nie chce tez pisac co mi sie nie podoba. A co mi sie podoba?

  • ze pytanie i zdjecie moge przygotowac na nastepny dzien juz
  • ze zdjecia wychodza tu o wiele lepiej i nie musze ich zmniejszac i przerabiac zeby jakos wygladaly.
  • ze “konflikt” (albo jak to nazwac?) ktory tu powstal zostal mądrze i kulturalnie rozwiazany
  • ze nie ma troli (odpukac!)
  • ze jak mi z kims nie po drodze to moge go tu zrecznie omijac
  • nad reszta jeszcze pomysle
3 polubienia

Jeden troll jest, a właściwie półtora.

4 polubienia

Jest dobrze brak mi Cl. Poza tym nie mam zastrzeżeń

6 polubień

Wiem, i nawet zastanawialam sie czy napisac ze nie ma troli
ale jak na razie udaje mi sie go omijac.
Niemcy powiadaja ze jeden …(tu wstawic niecenzuralne slowo na A i konczace sie na ch) zawsze sie wszedzie znajdzie
A parafrazujac ostatni cytat z filmu z Marylin Monroe:
Nic (nikt) nie jest idealne

2 polubienia

Generalnie :NUDA!
Od TERAZ udzielam tylko PŁATNYCH WYWIADÓW…

5 polubień

Folklor musi być. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

A znasz przeklenstwo chinskie:
Obys zyl w ciekawych czasach

2 polubienia

Nie wiem, czy za mało tu jestem, czy się mylę, czy nie, bo jakoś nie widzę kolejno zadawanych pytań. Nie wiem, czy dane pytanie jest najnowsze, czy zadano je dwa dni temu. Z tego, co się orientuję, to na czoło wychodzą te pytania, w których ktoś właśnie coś napisał. Niby dobra rzecz, bo wcześniej pytania gdzieś ginęły przytłoczone innymi, no ale teraz jakiejś chronologii mi brakuje i świadomości, że to jest najnowsze pytanie, a przed nim było tamto…

2 polubienia

Tak, masz racje. Najświeższy post wysuwa pytanie na czoło, spychając kolejne. Mnie to nie przeszkadza.

4 polubienia

A ja proponowałabym zakładkę, w której byłyby ułożone chronologicznie pytania. No i trochę męczy mnie czytanie czyichś komentarzy gdzieś na dole, podczas, gdy wypowiedź komentowana wisi gdzieś luźno na górze i jest tylko info, że ktoś skomentował, a żeby przeczytać, trzeba wejść w zakładkę lub zjechać niżej i spojrzeć do kogo jest dany komentarz. Ja jeszcze się gubię i odczuwam chaos.

1 polubienie

Nie narzekam.Troche mi brakuje funkcji stawiania minusow gdy pojawiaja sie brednie ale…Z drugiej strony,udalo sie wyeliminowac anonimowych polglowkow ze starego forum wiec nie jest to jakas ogromna potrzeba :smiley:
Nie widze zadnej alternatywy dla tego forum wiec zostane na dluzej.
Jedyne co mi faktycznie bardzo przeszkadza to…nieobecnosc kilku osob.Ale to juz ich sprawa.

4 polubienia

Korzystając z okazji, że to dyskusja o forum podaję informację dla zainteresowanych.
Ci użytkownicy, którzy zechcą zobaczyć tematy od najnowszego do najstarszego mogą kliknąć na…
50%20PM
…w górnym pasku i wtedy będą tak posortowane.

2 polubienia

dziękuję :slight_smile:

2 polubienia