Luźna dyskusja o forum ?

Nie ma za co :slight_smile:

1 polubienie

A ja zawsze mówię bez kadzenia, że są tu plusy, ale minusy też są. Plus to fakt, że pytania żyją dłużej, brak ograniczeń przy wstawianiu zdjęć, to że mamy zróżnicowany poziom dostępu.
Minusy: Za mało nas, do tego brakuje czegoś co nazwałbym rzeczową kontrargumentacją. Bardzo często się różnimy, ale raczej po ekstremach. To pewnie wynika z pierwszego, czyli że nas za mało, więc w podziałach różnimy się bardziej bez wyważonych skrzydeł ze środka. To było olbrzymią siłą pytamy w czasach gdy było nas dużo. Też wciąż ta sama niedogodność co tam: czyli brak świeżej krwi. Niekiedy szybkich decyzji brakuje.

Jak często pisałem: Dobrze że nie musimy być na kafeterii, która dla nas byłaby beznadziejnym rozwiązaniem… ale za starym pytamy tęsknię. Na razie wciąż jesteśmy pełni obaw, bo dopiero nas z wody wyłowiono. Póki co odwołujemy się do przeszłości, a tu trzeba myśleć do przodu i nadawać temu miejscu zupełnie nowy sznyt.

5 polubień

… i brakuje bufetu :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Tak, czasami trudno zorientować się co ktoś komentuje (jesli nie cytuje),

3 polubienia

ja nie lubię tego CYTOWANIA, bo to jest niepotrzebne powtarzanie

1 polubienie

dokladnie to nikt nie jest doskonaly
o to chodzilo?

niech mi ktos wytlumaczy dlaczego mezczyzni przebrani za kobiete smiesza a w druga strone niekoniecznie=

1 polubienie

Niepotrzebne, ale pomaga zrozumieć do czego odpowiedź się odnosi. Zwłaszcza, gdy wypowiadamy się po kilka razy w tym samym pytaniu.

1 polubienie

zawsze bufet mozna szwedzkim stolem zastapic

2 polubienia

Juz wczesniej tworz9no nowe odslony pytamy.
Jakos tam nie aagrzalem miejsca.
Tutaj i owszem,jak narazie jest OK.

1 polubienie

A ile placisz za wywiad))))

No wlasnie, zapomnialam jaki jest polski tytul tego filmu
z ostatnim cytatem “nobody is perfect”

Nieprzydatny przycisk… Wystarczy kliknąć w logo, tak jak było od początku… Xd

Mi jest tu dobrze. Cieszy mnie, że udało nam się znaleźć szalupę ratunkową i nie zatonąć :slight_smile:

Nawiasem pisząc, przed chwilą zrozumiałem symbolikę grafiki ze statkiem.

2 polubienia

No chyba właśnie taki “Nikt nie jest doskonaly”

1 polubienie

pol zartem pol serio

1 polubienie

Nie mam zdania, za mało tu byłam, nic nie doświadczyłam. Forum samo w sobie jest bardzo dobrze zrobione i należy sie za to szacunek.

3 polubienia

Mnie się podoba, nawet bardziej tutaj, niż na starym pytamy. Dlaczego? Mniej głupoty, chamstwa, dziecinady. A że małe grono? Coś za coś. Dla mnie lepsze małe, ale fajne, niż duże z wkurzającymi użytkownikami.

3 polubienia

Czy zamierzam?
Jeżeli 13 lat wytrzymałem na starym pytańsku, przeżyłem wszystkich wariatów jacy tam się pojawiali, to dlaczego miałbym tutaj nie wytrzymać?:yum:

4 polubienia

Dobrze mi jest. A przynajmniej nie ma trolli…

1 polubienie

Ja tez dziekuje, przyda mi sie…