Luźna dyskusja o forum ?

W druga strone,po prostu filmy byly slabsze.

Bardzo mi się tu podoba. Prawdą jest,że przydały by się nowe osoby, ale to już nie jest winą samego portalu. Brakuje mi też kilku starych nicków, dlatego czaję się jeszcze na szamboterii, może jeszcze kogoś tam przerzuci.

4 polubienia

Oprócz tego, że nikt nie podaje porannej kawy to wszystko jest dobrze :grin:

3 polubienia

A piwko z rana lepsze, niż śmietana. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Tak, to prawda kiedy na dworze skwar a Ty sobie siedzisz w wodzie moczac tylek :grin: oj weekend wróć :sunglasses::yum:

1 polubienie

Już niedługo ten weekendzik. :thinking:

1 polubienie

A ja w piątek na urlop!!! :grin:

1 polubienie

6 albo 7 jadę do Polski.

A to juz bede we Włoszech…W tym roku Padwa i Bolonia.

1 polubienie

Ten weekend z kulturą bo urodziny tesciowki i mojej mamy :grin: także guzik z relaksu :roll_eyes::rofl:

1 polubienie

Wcale nie zazdroszczę :yum::yum: miłego urlopu! :grin::slightly_smiling_face:

1 polubienie

Mi się tu podoba. Są mega fajni ludzie i zostanę tu na dłużej. Na bardzo długo :blush:

2 polubienia

Krokodylu mylisz się, tak nie znajdziesz chronologicznych pytań.

Widzę teraz różnice ale nie rozumiem tego bo gdy kliknie w logo to mam pytania w kolejności od tego na które ktoś oddał najpóźniej odpowiedź. A gdy na te strzałki to też jakoś podobnie ale już nie w kolejności od ostatnio dodanych odpowiedzi tylko te minuty trochę są poprzestawiane XD

I to jest zasadnicza różnica. Tu masz pytania, a tam odpowiedzi.

1 polubienie

A ze na strzałkach są pytania w kolejności założenia a na logo w kolejności ostatniej odpowiedzi?

tak

1 polubienie

Jeszcze nie ogarniam wszystkiego ale jestem tu od wczoraj i mimo,ze stary ze mnie pytoludek to jednak żółtodziób😅
Jest zupełnie inaczej niż w poprzednim serwisie.
Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia ale dziwne jest dla mnie,ze na głównej widac kto jako ostatni odpowiadał a nie,do czego sie przyzwyczaiłam,czyje jest pytanie.
Plusem na pewno jest możliwość korzystania z pytamy na telefonie. Kiedyś możnabyło tylko o tym marzyć.

3 polubienia

Korzystając z komputera , widać czyje jest pytanie .

3 polubienia

O widzisz,więc jednak. Ja ostatnio bardziej mobilna jestem i nie prędko skorzystam z komputera

2 polubienia