Luźna dyskusja o forum ?

My tu chyba w większości mobilni :wink:

Takie czasy…nic nas już nieogranicza,ani kable ani nic i niby wolni a jednak uwiązani.
Dobrze jeśli potrafi się czasem odłączyć od wszystkiego i tak poprostu pobyć sam ze sobą…no dobra,z kimś sam na sam to też dobre rozwiązanie😇może nawet lepsze😉

3 polubienia

Musisz mieć jakiś bajerancki telefon , mój trzeba ładować, kabel potrzebny :wink:

No nie wiem…Ja jestem CHORY gdy mam uzywac telefonu.I nie robie tego wcale,jesli nie musze.Uzywam lap topa bo to urzadzenie posiada ekran a nie cos co kojarzy sie z mikroskopem. :joy:
Zreszta i tak wszystkie te opcje niszcza wzrok…
Nigdy na nic nie narzekalem a teraz…Od kilku lat,jest tylko gorzej i gorzej…

4 polubienia

Jeżeli gdzieś jest 10 osób i 9 z nich tkwi w swoich komórkach, to 10 osobą jestem ja.

1 polubienie

Szczerze…to mi się tu nie podoba. Jestem raczej z sentymentu do starego. Tu jest wszystko mniej czytelne, zagmatwane,…aż się nie chce pisać, komentować. Jakoś się nie mogę przyzwyczaić i chyba się nie przyzwyczaję.

1 polubienie

Podoba mi się. Jest tu zdecydowanie mniej tych, którzy nie wiedzą do czego służy komputer. Jednym słowem nie ma chlewu. Poza tym szablon tego forum jest o niebo lepiej “poukładany” niż starego Pytamy, gdzie każdy mógł za przeproszeniem sr.ć ile popadnie i pisać byle co, często na złość i dla hecy. Jest administracja i moderacja. A że nie wszystkim się całość podoba … Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził.

4 polubienia

Kliknij w takie dwie strzałeczki na pasku na górze pomiędzy ptaszkiem a lupką i wtedy wyświetlą się aktualne pytania. Żeby je zobaczyć trzeba klikać za każdym razem.

2 polubienia

Moglbym powiedziec dokladnie to samo :smile:

Mnie sie nie podobaja te kompletnie dla mnie nieczytelne statystyki.To jest sprawa drugoplanowa ale,jesli juz jest?
Brak cl,brak minusowania glupot…Wszystko to jednak schodzi na dalszy plan w obliczu wyeliminowania niebieskiego planktonu,gosci i elementu jak ta pizgnieta frustratka ktora wyzywala kazdego poranka…

3 polubienia

Zauważyłeś, że ona już pada?:anguished:

1 polubienie

Piszesz o kafeterii?

1 polubienie

Niestety tak. :roll_eyes:

Zajrzałem tam przed chwilą. Szkoda gadać.

3 polubienia

Anonimy i trolle umierają bez użytkowników. Sami z siebie nie tworzą. Są jak ksìężyc… niby świeci… ale wcale :wink:

4 polubienia

Dwa razy tam zajrzałem, kompletna porażka.

4 polubienia